Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Samochodowy warsztat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 9:50    Temat postu: Samochodowy warsztat Odpowiedz z cytatem

Otworzenie warsztatu może byc sporym wyzwaniem, bo stawianie budynku i te całe formalności mogą nas jedną przerosnąć. Znalazłam dla tego bardzo fajną alternatywe. W tym miejscu http://pronamiot.pl/index.php/jak-stworzyc-swoj-pierwszy-warsztat/ fajnie opisali ktok po kroku jak postawić taki warsztat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pią 4 Paź 2019, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto mieć kontakt do dobrego warsztatu i mechanika, najlepiej z polecenia. Mój brat tak trafił do fantastycznego faceta, który zawsze jest gotowy mu pomóc przy samochodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 17 Paź 2019, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujesz otworzyć swój warsztat to musisz też pomyśleć o różnych niezbędnych w nim akcesoriach. Na pewno potrzebna będzie Ci chemia motoryzacyjna. Koniecznie rozejrzyj się więc na stronie https://chemiatechniczna.com/chemia-motoryzacyjna. Wybór jest bardzo duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 13 Gru 2019, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dużo czeczy trzeba przemyśleć. Może się zdarzyć, że będzie mało klientów, więc koniecznie zająć się wulkanizacją, i innymi usługami, np. w salonie forda mają fajny przegląd https://akcjaserwisowa.pl/osobowe_inspekcja taki na zimę, na to jest wzięcie, jak byłem na tym serwisie to chwilkę czekałem bo było zainteresowanie, a nawet jak umówiłam się przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Pią 20 Gru 2019, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prawie 2 miesiące temu bylam na wymianie opon, kupiłam w tym roku nowe zimówki, wybrałam uniroyal ms plus 77, z tego co się dowiadywalam to świetne na mokre nawierzchnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 27 Lut 2021, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie w kwestii szczypców samochodowych kontakt z https://sklep-warsztat.pl/product/szczypce-plaskoszczypy-wygiete-200/ będzie dobry, bo właśnie te produkty są bardzo dobre, bardzo dokładne, praktyczne, łatwe do użytkowania. Dla mnie faktycznie rozwiązanie przede wszystkim praktyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Czw 4 Mar 2021, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warsztat samochodowy jest niezbędny jeśli chcemy by nasz samochód funkcjonował bez zarzutu. Znajdują się tam wzorcowane przyrządy pomiarowe, które często są niezbędne w naprawach samochodów.
_________________
"We have paid the price for sharing this world, and we have forgotten what makes us strong."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 573
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 4 Mar 2021, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy problemach z turbosprężarką skorzystałam z pomocy warsztatu AMSerwis w Trójmieście. Tam profesjonalnie zajęli się moim samochodem, a turbosprężarka została zregenerowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Pon 29 Mar 2021, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalny warsztat to też taki, który jest dobrze wyposażony. W warsztacie mechanicznym nie może zatem zabraknąć rzeczy takich jak śrubki czy wkręty. Bardzo dobry zapas takich rzeczy zrobic możecie tutaj http://nelkor.com.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 2 Kwi 2021, 2:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym przypadku warto czyli profesjonalne oprogramowanie warsztatowe, usprawniające pracę

Ostatnio zmieniony przez lamie dnia Wto 6 Wrz 2022, 19:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group