Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Witam. Garnitur dwukolorowy. Prośba o opinię.

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Brixon
początkujący
początkujący


Joined: 26 Feb 2018
Posts: 1

PostPosted: Mon 26 Feb 2018, 9:57    Post subject: Witam. Garnitur dwukolorowy. Prośba o opinię. Reply with quote

Witam. Czy wypada jako Pan Młody iść w marynarce jasnej błękitnej + spodnie granatowe slim garniturowe + muszka i spinki w kolorze marynarki + buty i pasek brązowe. Koszula oczywiście biała elegancka. Podoba mi się ten strój , natomiast nie wiem czy wypada iść w dwukolorowym garniturze na swoje wesele. U nas w okolicy panują trendy oczywiście garnitur jednolity granat lub czarny... Proszę bardzo o opinię.
Back to top
View user's profile Send private message
Tomek13
początkujący
początkujący


Joined: 28 Nov 2018
Posts: 3

PostPosted: Thu 29 Nov 2018, 13:10    Post subject: Reply with quote

Mi się wydaje, że warto w tym temacie popytać znajomych. Z całą pewnoscią będą w stanie pomóc.
_________________
Podejście jest tą małą rzeczą, która robi dużą różnicę
Back to top
View user's profile Send private message
Kazoo
kandydat
kandydat


Joined: 05 Apr 2018
Posts: 70

PostPosted: Wed 17 Jul 2019, 13:55    Post subject: Reply with quote

A masz już taki zestaw czy dopiero zamierzasz kupić? Szczerze mówiąc, to ja bym nie widział w tym nic złego, bo jeśli wszystko byłoby ładnie dobrane, to z pewnością nie wyglądałbyś źle - może niecodziennie. Jeśli chcesz kupić zestaw weselny i szukasz kogoś, kto Ci podpowie, to polecam sklep Marcus Kerr w Toruniu. Ja się zdałem na opinię obsługi, bo jednak znają się znacznie lepiej ode mnie. Fakt, że wziąłem garnitur, gdzie spodnie były z tego samego materiału co marynarka, ale - był w kratę, co nie każdy postrzega za odpowiednie. Powiem Ci tak - czułem się świetnie i wiem, że wygląałem dobrze. Krzywe spojrzenia wujków ze zbyt krótkimi krawatami i marynarce niedopinającej się na brzuchu nie bardzo mnie interesują. Skocz na Szose Lubicką 137 i powiedz w czym rzecz, na pewno Ci pomogą wybrać.
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Back to top
View user's profile Send private message
JedzonkoBymJadl
początkujący
początkujący


Joined: 12 Aug 2019
Posts: 2

PostPosted: Mon 12 Aug 2019, 12:04    Post subject: Reply with quote

Jakbyś dobrał inne kolory - na przykład bordo + granat, a a nie błękit plus granat, to może byłoby lepiej? Tak mi się wydaje, bo dwa odcienie niebeiskiego mogą się kojarzyć jakbyś chciał to zatuszować i złożyć jeden garnitur z dwóch. JA też tak kiedyś chciałem zrobić, ale po przymiarce odpowiedniego garnituru (co prawda nie taki bardzo klasyczny, bo w kratę i szary) zrezygnowałem z moich pomysłów i zacząłem polegać na tym, co mi obsługa z Vizarro poleciła oczko Winnym temacie wspomniałem też o spinkach do mankietów stamtąd oczko
Back to top
View user's profile Send private message
ehackett
początkujący
początkujący


Joined: 26 Sep 2019
Posts: 6
Location: Rzeszów

PostPosted: Thu 26 Sep 2019, 11:55    Post subject: Reply with quote

Według mnie fajnie tak łączyć kolory, na pewno jest to coś ciekawego i oryginalnego, nie będzie to nudne połączenie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group