Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dodatki męskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tostzdzemem
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 12

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, mój partner korzystał z usług stylisty Very Happy A dokładnie stylistka dla mężczyzn kraków. Pani Barbara dobrała mu do jasnego garnituru, fajne i minimalistyczne ozdoby, czyli takie jak lubi Very Happy Korzystanie z usług wykwalifikowanych ludzi jest czystą przyjemnością uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko masz wątpliwości to skorzystaj z porad osobistej stylistki dla mężczyzn kraków!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że zegarek jest tu jednym z podstawowych i najważniejszych dodatków u każdego faceta. Ja właśnie planuje zakup takiego prezentu dla mojego faceta. Są to okrągłe urodziny więc chce postawić na porządniejszy, sportowy zegarek. Znalazłam takiego smartwatcha https://www.czaszegarkow.pl/garmin-fnix-5s-c-4891_5687.html Wygląda bardzo elegancko, ma też wiele przydatnych funkcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Sro 10 Lip 2019, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze męskie obuwie na ślub, to czarne oxfordy. Powinny one się znaleźć w szafie każdego eleganckiego mężczyzny. Są to gładkie buty z zamkniętą podeszwą ze skóry licowej. Polecam przy tym stawiać na jakość. W przypadku butów takich jest to inwestycja bo na pewno pan młody nie założy ich jedynie na slub ale będzie miał porządne obuwie na wiele innych okazji.....

Nie wiem czy znajdziecie coś sensownego w sklepach bo ostatnio jest w nich jeden wielki kicz ale polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://sklep.klasycznebuty.pl/buty-meskie,107.html

W sklepie mozna dostać porządne klasyczne obuwie od dobrych firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 12 Lip 2019, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ofert odnośnie stroju Pana mlodego to polecam garnitur z strony jaką jest https://www.madonna.pl/garnitury-meskie.html znajdziesz tutaj bardzo ciekawą ofertę która z pewnością powinna Ci się bardzo spodobać. Jest tu wiele ładnych garniturów o bardzo dobrym wykonaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ehackett
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2019
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do dodatków, to nie warto przesadzać. Do garnituru dobrać jakieś ciekawe spinki do mankietów i jakiś fajny zegarek - to powinno wystarczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 304

PostWysłany: Sob 14 Mar 2020, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Waszym zdaniem kolorowe skarpetki to fajna i ciekawa opcja, jeśli chodzi o męskie dodatki, czy raczej postawilibyście na coś całkiem innego? Na stronie https://koloroweskarpetki.pl/39-smieszne-skarpetki możecie znaleźć sobie takie produkty i jest ich tak dużo, że naprawdę ciężko wybrać tylko jedną parę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 10 Lip 2020, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tradycjonalistką, nie kupiłabym mężowi kolorowych skarpetek, a gdyby takie zakupił, to bym mu chyba głęboko je schowała oczko Właśnie się zastanawiam nad białą koszulą https://milermenswear.com/produkt/koszula-na-spinki-formalna-biala na spinki. Takie rękawy ze spinkami elegancko i nienachalnie wychodzą spod marynarki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Czw 30 Lip 2020, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o męskie obuwie to mogę wam polecić ten sklep internetowy https://butymodne.pl/polbuty-meskie-c5547.html ostatnio mąż zamawiał u nich skórzane półbuty na wesele i bardzo nam się nadały. Buty były wygodne i bardzo dobrze skrojone. Przetańczył całą noc i nie marudził, że go stopy bolą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kobietaewka77
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sro 25 Lis 2020, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi, czy odpowiednim dodatkiem będzie zegarek casio klasyczny, czy raczej lepiej będzie bez zegarka. Wiadomo sportowy to nie bardzo, ale taki klasyczny, może być chyba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group