Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Winda dla rodziców

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Czw 7 Gru 2017, 10:11    Temat postu: Winda dla rodziców Odpowiedz z cytatem

Kiedyś nawet nie myślałam o takim czymś jak winda w domu, jednak pewnie większość z Wam ma problemy ze swoimi rodzicami na starość. Nie mogą swobodnie chodzić lub sprawia im to dość duży problem. Dlatego zdecydowałam się aby im pomóc i zmontować https://relaxmindandbody.pl/masaz-dla-dwojga. Popisałam do kilku firm i otrzymałam wycenę. Nie jest to tanie jednak na potrzeby domowe nie są one również tak skomplikowane jak w przypadku wind w szpitalach lub hotelach. Wybrałam jedną z firm i muszę powiedzieć, ze winda sprawuje się super. Od teraz rodzice mogą jak dawniej korzystać z domu zarówno jej dolnej jak i górnej część. Montaż przebiegł sprawnie, szybko i ekipa wiedziała co robi co było dla mnie najważniejszy żeby jak z niektórymi pseudo fachowcami nie musiałam się kłócić. Jeśli zastanawiacie się nad takim rozwiązaniem polecam. Pamiętajcie tylko ze do tego potrzeba ludzi z doświadczeniem a nie takich, którzy dają najtańszą ofertę na rynku i za wszelką cenę chcą pozyskać klienta. Rodzice zadowoleni, ja również bo troszkę obowiązków mi odeszło, a przede wszystkim są znowu samodzielni a nie zależni od innych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2019, 21:22    Temat postu: tż Odpowiedz z cytatem

też myślę o założeniu czggoś takiego dla rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2019, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no widzisz, my też mamy zakładać w domu rodziców. W końcu udało nam się kondygnację górną zrobić i oni chcą zostać na dole, a my mamy lecieć do góry. I w razie co, mogą do nas normalnie podjechać, nie są na dole uwięzieni. Świetna sprawa. Chyba od http://www.lift.pl/ zamówimy tę windę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nannie10
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2019, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałam, że jest to możliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomek454e
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka winda dla osób niepełno sprawnych albo starszych to ogromne ułatwienie i polepszenie komfortu życia. Na zachodzie jest to dużo bardziej popularne niż u nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dziwnego, że szukacie uproszczeń dla swoich rodziców. To, co się dziś dzieje, to jest jakaś masakra. Osoby niepełnosprawne nie mają w Polsce łatwego życia. Jednak muszą walczyć, bo co im pozostało? Dodam może od siebie, że nie wiem, gdzie znajdziesz takie windy, czy podnośniki, ale na pewno w sklepie Nieograniczeni https://nieograniczeni.com/ możesz kupić sporo sprzętu. Uważam, że to może Wam się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
motylek10
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Cze 2022
Posty: 2

PostWysłany: Pon 24 Paź 2022, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie dla mnie winda to ważna sprawa, ale tak naprawdę części do wind osobowych to dla mnie coś ciekawego i chciałabym dowiedzieć się, jak z tym wszystkim podziałać. Nie wiem, to jakoś wszystko dla mnie jest kompletnie niezwiązane z samą sobą, ale jednak muszę mieć windę. Dlatego ciekawa jestem wskazówek. Czy to jednak jest dla Was? Jak uważacie, co powinnam kupić w 1 kolejności?
_________________
lampy wiszące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group