Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moje mieszkanie zaopatrzyłem w takie nowoczesne dywany https://www.topworld.pl/produkty/dywany/dywany-nowoczesne-syntetyczne,2,7247 . Oferta jest po prostu świetna, bo mają niskie ceny a w dodatku często jakieś promocje też tam są. Dzięki temu, takie fajny dywany można kupić w naprawdę niskiej cenie.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiegand.flavie
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Stary Sącz

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2019, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w każdym salonie powinna znaleźć się wygodna pufa i dla nas i dla gości. Na ten temat czytałam wiele na https://pufadesign.eu design jest bardzo ważny. Idealne wnętrze to takie, które jest w pełni funkcjonalne i dopasowane do indywidualnych preferencji domowników. W żadnym z nich – czy to salonie, czy gabinecie, czy pokoju dziecięcym, nie może zabraknąć mebli przeznaczonych do siedzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2019, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak interesuje Cię remont razem z podłogą to polecam Ci się zainteresować stroną jaka jest http://my-floor.pl moi rodzice dzieki tej firmie mają naprawdę przepiękną podłogę za naprawdę nie wysokie stawki. Warto się będzie tutaj rozejrzeć szykując sie do remontu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lang.jamarcus
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2019, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odbiór mieszkania, to chyba bardzo stresujący moment. Potrzebuję firmy, która świadczy usługi w zakresie odbioru mieszkań, czyli oceni, czy wykonane poprawnie. W internecie trafiłem na stronę https://pewnylokal.pl/odbior-mieszkania/warszawa W moim ocenie lepiej jest, aby ocenę wystawiła osoba z zewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2019, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem teraz na etapie urządzania mojej sypialni, poszukuję dobrego materaca. Jaki producent materacy według wa jest wart uwagi? Co do materaca to chciałbym aby był antyalergiczny bo czasem mam problemy z alergiami. A do tego chyba najlepiej sprężynowy bo takie właśnie miałem i był wygodne zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalka85
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie 29 Wrz 2019, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro urządzasz sypialnię, to musisz też wybrać kołdrę. Na posciel.to mają ciekawą ofertę. I stosunkowo niedrogą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hokon
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2019, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, kupiłam niewielkie mieszkanie z dużym balkonem. Chciałabym kupić daszek na balkon jednak kompletnie się na tym nie znam.. będę musiała poprosić mojego tatę by i go zamontować. Co sądzicie o https://arctom.pl/pl/ i czy posiadacie jakiekolwiek zadaszenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marjolaine94
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Krosno

PostWysłany: Sro 2 Paź 2019, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim urządziłam własne mieszkanie przejrzałam wiele artykułów związanych z wystrojem wnętrz, czytałam wiele for i szukałam sklepów z meblami. Na samym początku kupiłam jeden z kompletów wypoczynkowych i dobrałam do niego dodatki. Komplety znalazłam w fajnych i korzystnych cenach. Sprawdźcie sami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w mieszkaniu musi też znaleźć się AGD. Pralka, zmywarka czy lodówka to podstawowe sprzęty. Warto jednak znaleźć kogoś, kto zna się na ich montażu. Dobrym rozwiązaniem może być Milenium - montaż AGD - Wrocław i okolice: http://milenium-agd.pl/montaz-agd/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mraz.austyn
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii urządzania mieszkania konieczna jest dbałość o spójną stylistykę, żeby zarówno meble jak i dodatki tworzyły przytulne, pasujące do siebie wnętrze.
_________________
meble w stylu francuskim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 140 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group