Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zdrowe jedzenie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julia17
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2019
Posty: 14

PostWysłany: Sro 18 Wrz 2019, 13:42    Temat postu: zdrowe jedzenie Odpowiedz z cytatem

Hej, od kilku lat odżywiam się bardzo zdrowo. Niedługo mam wesele i chcieliśmy z narzeczonym, żeby jedzenie na naszym weselu też było bardzo zdrowe, mamy zatrudnionych kucharzy, ale produkty musimy zamówić w sklep ekologiczny sami. Czy znacie sklep ze zdrową żywnością, w którym możemy zrobić takie duże zamówienie? dajcie znać oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdrowe jedzenie to takie, które jest najmniej przetworzone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otto36
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że menu na weselu może być zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qsauer
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Siematycze

PostWysłany: Wto 1 Paź 2019, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto spytać kucharzy z czym dobrze im sie bedzie pracowało i co polecają do zakupów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsze słyszę żeby para młoda miała kupować jedzenie dla kucharzy, przecież jak się zamawia catering to oni się wszystkim zajmują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 28 Paź 2019, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My często wychodzimy jednak do restauracji bo nikt nie ma czasu na gotowanie. Ostatnio bardzo spodobała się nam restauracja lublin: http://restauracjaego.pl/menu/menu-a-la-carte. Znacie to miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Pon 4 Lis 2019, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferta http://www.czerwonafurtka.pl/catering-dietetyczny-w-warszawie/ bardzo mi się podoba. Kuzyn mi to zaproponował mówiąc , że to najlepszy wybór w tej dziedzinie.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 28 Lis 2019, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o sokach Caprio? Zamierzam znacznie więcej pić, a nie potrafię przekonać się do wody. Dlatego pomyślałam o sokach owocowych. Na stronie https://czytamyetykiety.pl/products/caprio-multiwitamina-napoj-2-l/ widziałam, że ma całkiem przyzwoity skład uśmiech Myślę właśnie o wprowadzeniu takich soków do swojej diety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sob 14 Gru 2019, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie jakiegoś bardzo fajnego ekologicznego bazaru to zachęcam was do sprawdzenia ww. stronki: https://ranozebrano.pl/warzywa-owoce/kiszone, gdzie znajdziecie mnóstwo bardzo dobrych produktów. Zdecydowanie wam polecam bo moim zdaniem to naprawdę świetny bazar z dobrymi cenami i mnóstwem produktów.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 16 Gru 2019, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas jest różny i ma różne oczekiwania co do cateringu dietetycznego. Ale my śle, że jak się dobrze rozejrzymy to z pewnością znajdziemy coś co nam przypadnie do gustu. Ja w każdym razie korzystam z tego cateringu https://dietly.pl/catering-dietetyczny/bialystok i jestem z niego zadowolona. Jedzenie zawsze dowożone jest na czas i do tego bardzo smaczne i zbilansowane. Także przejrzyj sobie ich ofertę bo może okazać się, że taki catering masz gdzieś w pobliżu swojego miejsca zamieszkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group