Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szukam pracy. Wałbrzych
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liliana88
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 23

PostWysłany: Nie 4 Sie 2019, 22:12    Temat postu: Szukam pracy. Wałbrzych Odpowiedz z cytatem

Hej! Podpowie tu ktoś gdzie we Wałbrzychu szukać pracy? Coś wszędzie gdzie dzwonię z ogłoszeń- już nie jest wolne, zmęczyłam się już od poszukiwania pracy....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaniaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 25

PostWysłany: Pon 5 Sie 2019, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wałbrzychu jest teraz wielu Ukraińców. Po pierwsze, pracodawcy próbują ich zatrudnić, ponieważ muszą płacić mniej. Ale jest wiele wolnych miejsc, w których dokładnie potrzebują znajomości języka polskiego, na przykład tutaj https://pl.jobsora.com/praca-wa%C5%82brzych wiele wolnych miejsc, spójrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gomer
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 7 Sie 2019, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam przeglądać olx za dobrą pracą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2019, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej będzie szukać w internecie, z aktualnych ofert w Wałbrzychu jest między innymi taka na magazyniera/magazynierkę https://www.aplikuj.pl/oferta/409771/magazynier-ka-umowa-o-prace-adecco-poland#backto=%2Fpraca%2Fwalbrzych warunki z tego co widzę całkiem w porządku: wynagrodzenie 20 zł brutto/h + premia miesięczna do 15%, praca 4 dni w tygodniu po 10h. Możliwość wykupienia obiadów za 1 zł. Pracownik otrzymuje też kartę sportową, pakiet medyczny oraz program lojalnościowy. Mój mąż mówi, że na pewno byłby zainteresowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sob 18 Sty 2020, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto poszukać dobrze płatnej pracy poza województwem lub za granicą? W Niemczech na przykład już od jakiegoś czasu wzrasta zapotrzebowanie na opiekunów osób starszych. Tam takie zajęcie jest bardzo cenione a za spędzenie świąt ze swoim podopiecznym jest premia w bardzo fajnej kwocie. Na http://bravecare.pl/pl/premie/ znajdziesz wiadomości na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Pon 3 Lut 2020, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jakiś czas temu szukałam pracy i mimo kilku rozmów to udało mi się trafić na coś naprawdę dobrego i jestem teraz zadowolona. Mam w miarę do niej blisko, warunki takie że głowa mała. No i bez wątpienia fajnym dodatkiem jest także pakiet medyczny w medicover, w końcu nie będę miała problemu żeby dostać się do lekarza każdej specjalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onel443
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro 6 Maj 2020, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz poszukać pracy na gowork.pl dużo ofert z wałbrzycha, ale jak i z całej polski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Wto 16 Cze 2020, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz jakieś oszczędności i chęci na większe pieniądze to zajrzyj do kantoru https://coincher.com/ i poczytaj na temat kryptowalut. U nich można kupić bitcoin jak i litecoin z czego się ciesze. Jeśli jesteś też rozumny to bez problemu powiedzie Ci się na giełdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Nie 19 Lip 2020, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli szukasz pracy, na pewno przyda Ci się jakiś dobry i sprawdzony Kreator cv. Dzięki takiemu kreatorowi szybko i pez problemu stworzysz swoje idealne CV które na pewno spodoba się przyszłemu pracodawcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
samurtares
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro 22 Lip 2020, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jeśli szukasz pracy, warto będzie zdecydować się na napisanie porządnego i przejrzystego CV
_________________
gruznet.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group