Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przedszkole Warszawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 4:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o Warszawę to dużo dobrego słyszałam o Tequeście, udało mi się załapać jedno z wolnych miejsc dla dzieciaków z rocznika 2015. Maja już nie może się doczekać pierwszego dnia w przedszkolu no i zajęć z baletu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Sob 31 Sie 2019, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dowiedz się wcześniej czy przedszkole ubezpiecza dzieci i co daje taka polisa. My dla bezpieczeństwa ubezpieczamy dziecko sami, możemy wtedy dokładnie określić w jakich przypadkach polisa chroni nasze dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xhagenes
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2019, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stałam przed tym samym dylematem. Nie wiedziałam co będzie lepsze dla mojego dziecka, jednak postawiłam na prywatne przedszkole i nie żałuję swojej decyzji.
_________________
przedszkole niepubliczne warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 10 Lis 2019, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały update uśmiech Wybór Tequesty był strzałem w dziesiątkę, dziecko bardzo szybko zaadaptowało się do nowych warunków, chętnie się uczy, rozwija swoje pasje itp. Korzystamy również z pomocy logopedy i pierwsze pozytywne efekty już zauważyliśmy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inso
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 5
Skąd: Limanowa

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach warto korzystać z unowocześnień. Specjalnie dlatego stworzona została aplikacja i system dla przedszkoli Inso. Z aplikacją działania wykonywane są dużo prościej i szybciej. Łatwiej rozliczyć rachunek, prościej skontaktować się z personelem i zadbać o odpowiedni posiłek dla dziecka!
_________________
Program dla przedszkoli Inso.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelia123
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem ciekawa propozycja. Może się skuszę.
_________________
Nasze życie, to nie książka, którą możemy odłożyć na blok... To powieść którą, piszemy sami... I to jakie będzie, jej zakończenie zależy wyłącznie od Nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 27 Maj 2020, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesuje bardziej kujawsko-pomorskie i zastanawiam się, czy przedszkole prywatne Toruń http://bajkowydworek.eu/ będzie dobrą opcją. Ciekawa jestem, co macie w tym względzie do powiedzenia, bo tak naprawdę nie znam tego miejsca, choć na stronie piszą, że dzieci będą bezpieczne, będą wspierane i edukowane odpowiedzialnie. Czy to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek555
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 57

PostWysłany: Nie 28 Cze 2020, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również polecamy Tequestę - nasz synek chodzi tutaj od ponad pół roku i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z poziomu nauczania, jak i samych opiekunów - panie mają podejście do dzieci i to widać oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3516

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 2:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz prywatnego przedszkola to polecam zapoznać się z ofertą https://www.przedszkolesloneczko.pl/przedszkole_sloneczko/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi sa wniebowzięci jak Przedszkole Tequesta na Mokotowie przygotowuje dzieci z języka angielskiego, pyta się ciągle jak oni to robią? Czeka na miejsce,długa lista oczekujących. Warto, naprawde warto jesteśmy w gronie tych szczęśliwców którzy możemy mieć dziecko w Tequesta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group