Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sob 24 Sie 2019, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie na temat paneli słonecznych i fotowoltaiki? Według mnie, to bardzo ciekawa sprawa i myślę, że gdybym miała własny domek, na pewno zainwestowałaby w ten temat. Tutaj : https://freesun.pl/ możecie dowiedzieć się więcej na temat sposobu działania oraz wielu innych przydatnych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rokiwika
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2019, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ile propozycji uśmiech
Może się jakaś przyda, zaraz przeglądam temat uśmiech
_________________
Ile cementu na m3 betonu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2019, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz aby twój dom wyglądał schludnie to polecam Ci na podłoge położyć białe panele podłogowe ponieważ ten kolor symbolizuje czystość. A po za tym bardzo nowocześnie to wygląda i z pewnością się przyjmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazmaz
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 11

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ściany polecam jakieś ładne obrazki czy też portrety na zamówienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie wiedzieliśmy na jaki sposób ogrzewania domu się zdecydować - w końcu wygrały tradycyjne wkłady kominkowe Katowice i jesteśmy bardzo zadowoleni Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
williamson.mina
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Przeciszów

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 11:52    Temat postu: balkon Odpowiedz z cytatem

W swoim nowy domu, który jest na etapie urządzania w środku mam balkon. Chciałbym kupić daszek na ten balkon. Mam problem, bo nie wiem jaki producent jest w Polsce najlepsze?
_________________
daszek na balkon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
solon.hermann
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 1 Paź 2019, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie stawiamy nasz pierwszy dom i mamy kilka decyzji do podjęcia. Zamontowaliśmy niedawno ogrodzenie i nie wiemy jaki napęd do bram przesuwnych będzie najbardziej odpowiedni. Do tej pory przeglądnęliśmy ofertę tego sklepu https://horsklep.pl/c/3/napedy-bram-przesuwnych-.html i zastanawiamy się nad wyborem któregoś. Co możecie polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tigerr napisał:
My na szczęście nie mieliśmy żadnych problemów podczas budowy. Na początku był problem z wyborem projektu, gdyż nasza działka jest wąska ale długa. Na szczęście trafiliśmy na pracownię MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/. Wiedzieliście,że mają tam kącik konkursowy i raz na jakiś czas ogłaszają ekstra konkursy. Teraz mają jakiś konkurs fotograficzny w którym można wygrać nowoczesny robot koszący. Mam nadzieję,że uda nam się skończyć budowę i weżniemy w nim udział.


Hej, a słyszałaś o nowym "projekcie" MG Projekt na Facebooku? Tutaj https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/groups/?ref=page_internal znajdziesz listę grup, każdą do innego projektu, jaki oni opracowali. Możesz śmiało zapytać o wszystko, co Cię dręczy, zanim w ogóle podejmiesz się zakupu projektu. Pewnie już jesteście w trakcie budowy i może nastały jakieś problemy? Jeśli tak, to ta grupa Ci pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kathryn.yost
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Szukam firmy, która zajmuje się sprawdzaniem instalacji elektrycznej. Niedawno kupiłem dom i zamierzam sprawdzić, czy instalacja elektryczna nadaje się do wymiany, czy można ją zostawić.
_________________
pomiary elektryczne cennik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 18 Paź 2019, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie już na jakie ogrzewanie postawicie? Opcji jest tu na prawdę sporo:) Zajrzyjcie sobie tu na ofertę od https://el-san.pl W tym miejscu bedziecie mogli liczyć na spory wybór systemów grzewczych. Ja przymierzam się do zakupu pompy ciepła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 6 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group