Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ginekolog - prywatnie, czy z NFZ
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sro 11 Wrz 2019, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze chodziłam na NFZ, nie miałam z tym problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pią 20 Wrz 2019, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiele lat chodzilam na NFZ i nie mialam zastrzezen. bralam tabletki anty i cytologia co roku. Ciaze natomiast prowadzilam juz prywatnie i jakos po porodzie zostalam u swojego lekarza bo od niego dowiedzialam sie (jeszcze w ciazy) ze mam HPV i on zaproponowal mi leczenie zelem papilocare
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zdecydowanie polecam prywatnie, w szpitalu Medicover maja swietnych ginekologow, prowadzilam tam cala swoja ciaze i jestem zachwycona, bylam pod mega dobra opieka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wszystko zależy ja chodziłam prywatnie i dzięki mojej Pani ginekolog pozbyłam się wirusa hpv. Jeszcze mi wyszła jakaś dysplazja szyjki macicy w małym stopniu i oczywiście wyobrażałam sobie najgorsze, ale po stosowaniu żelu papilocare jest już o wiele lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group