Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plecy bolą - co robić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cleffler
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też często bolą mnie plecy, z początku myślałem, że to wina materaca, jednak udałem się na rehabilitację i pomaga mi to bardzo, plecy bolą rzadziej i mniej.
_________________
Rehabilitacja Tychy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli odczuwacie dolegliwości bólowe, to może czas aby udać się do lekarza? Albo po prostu zacznijcie przyjmować jakieś suplementy oraz witaminy. Tutaj : https://migliori-integratori.it/olio-di-fegato-di-merluzzo-cosa-dobbiamo-sapere/ możesz na ten temat pogłębić swoją wiedzę, więc myśle, ze przyda wam sie taka strona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2019, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dobry w leczeniu bólu pleców byłby jakiś masażer?
W internecie możesz sobie taki zamówić.
Zerknij do sklepu CASADA. Mają tam duży wybór więc spokojnie znajdziesz coś co uśmierzy ból pleców ale też może warto byłoby wybrać się do lekarza i sprawdzić co go wywołuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli do tej pory nic ci nie pomogło, to może warto zdecydować się na akupunktura łódź ? Ja co prawda jeszcze nie korzystałam z takich zabiegów, ale slyszałam same pochlebne opinie na ten właśnie temat. Mam nadzieję, że to pomoże rozwiązać wasze bolesne problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leffler.amani
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele sposobów na to by pozbyć się niechcianego bólu pleców. Ja skorzystałam z osteopaty w Bielsko https://fizjomed.pro/osteopata-bielsko-biala/. Miałam również problem z wadą postawy. Po paru konsultacjach wiem jak radzić sobie z bólem i mam nadzieje, że niedługo całkowicie ustąpi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że dobrą opcją będzie skorzystać z masażu tajskiego tutaj https://thaisun.pl/ Taki typ masażu to połączenie akupresury z elementami jogi. Krótko mówiąc odprężysz umysł oraz ciało i na pewno organizm na tym skorzysta. Jeśli dalej będziesz miał bóle pleców to zostaje lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Nie 6 Paź 2019, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w podeszlym wieku problemy zwiazane z plecami zaczynają się poglebiac. Moj dziadek teraz juz nie chodzi poniewaz kiedys duzo pracowal na budowie i przeciazal plecy oraz stawy. No i iestesy wraz z wiekiem zaczal byc mniej samodzielny a ja nie moglam sie nim opiekowac caly czas poniewaz pracuje w ciagu dnia i nie ma mnie w domu przez 6-8 godzin. Zdecydowalismy jednak ze w ciagu dnia bedzie przebywal w domu seniora Pod Topolami na opiece dziennej https://podtopolami.eu bo taką też tutaj oferują. Widzialam ze budynek maja dostosowany do potrzeb seniorow - mają windę a to swietna sprawa zwlaszcza ze dziadek porusza sie na wozku. Poza tym rehabilitantow mają pod reka a to dobre rozwiazanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
effertz.imogene
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon 14 Paź 2019, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli przez 8h pracujemy przed komputerem to warto zainwestować w odpowiedni fotel. Czytałam wiele for i blogów i znalazłam świetne rozwiązanie. Fotel gamingowy wydaje się być najwygodniejszy. Co sądzicie o sklepie PRO-GAMER? https://pro-gamer.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyn69
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Żory

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej oczywiście udać się do odpowiedniego specjalisty. Ja miałam problem ze stawami i pomógł mi balsam kapucyński https://e-zielarnia.eu/30-balsam-kapucynski. Można smarować bolące stawy- najlepiej na noc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gibson.orion
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 22 Paź 2019, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że raz na jakiś czas możesz udawać się na odpowiednie masaże relaksujące. Mieszkam niedaleko hotelu ze SPA i coraz częściej korzystam z takich dobroci uśmiech
_________________
masaze poznan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group