Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

hydraulik

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robroy90
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw 28 Lut 2019, 1:14    Temat postu: hydraulik Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Jestem hydraulikiem w Warszawie. Niestety bardzo mało osób korzysta z moich usług, a chciałbym poprawić swoją sytuację, więc mam pytanie do Was co zrobić by więcej osób korzystało z moich usług. Co mi polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Pon 17 Cze 2019, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wdrożyć korzystne, nowoczesne rozwiązania! To chwyci na pewno. Pomyśl np. o instalowaniu i oferowaniu zbiorników buforowych, z poradnika internetowego http://www.noel.pl/zasobnik-cwu/ dowiedziałam się, że te urządzenia są bardzo praktyczne, a jednocześnie stosunkowo niedrogie. Z całą pewnością wielu ludzi chciałoby mieć wodę podgrzewaną na bieżąco. Na pewno też oszczędność wynikająca z instalacji zbiornika przekona klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hydromarhkefg
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry hydraulik to skarb, zwłaszcze podczas awarii lub wykonania przyłącza wody Lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 11 Maj 2020, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, a ja mam do was takie małe pytanie. Gdybym chciał montować w domu, a raczej przy studni nowe silniki do pomp głębinowych , to czy muszę kogoś do tego wziąć? Czy jednak wystarczy, że samodzielnie to postaram się je wymienić? Coś się na mechanice znam, yo może bym poradził. Jakie macie zdanie?

Ostatnio zmieniony przez yours dnia Pią 15 Lip 2022, 7:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia_Dee
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Wto 19 Maj 2020, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jak na razie nie mogę na nic wpaść. Dam znać później.
_________________
Książki muszą być ciężkie, bo w nich jest cały świat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również tak jak i każdy korzystam z usług hydraulika i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest również co nieco o tych sprawach wiedzieć. Jakiś czas temu natrafiłam na bardzo fajny wpis https://infobudownictwo.pl/pompa-glebinowa-czy-pompa-cisnieniowa-ktora-wybrac/ gdzie dokładnie opisano pompę ciśnieniową oraz pompę głębinową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group