Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy z alkoholem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewula 72
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2018
Posty: 68

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli występuje problem z alkoholem w rodzinie to musimy takiej osobie pomóc. To jest bardzo ważne. Zanam dobry ośrodek w Nowym modlinie Medox https://medox.org.pl/ Jest to ośrodek leczenia uzależnień i depresji.Mam kogoś kto leczył się tam akurat z depresji ale wiem że sa tam świetni specjaliści leczący wszelkie nałogi. Naprawdę warto tam popytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sro 14 Sie 2019, 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiadomo alkoholizm jest nałogiem, który niezwykle trudno zwalczyć. Głównie dlatego, że alkohol i zazwyczaj nie akceptują faktu, że są uzależnieni. Często można usłyszeć, że jeden dwa piwka wieczorem to nie alkoholizm. i na pewno każdy z was zna kogoś w swoim otoczeniu kto ma problem z alkoholem. Powinniśmy z taką osobą porozmawiać i spróbować namówić ją na leczenie w ośrodku Terapii Uzależnień Nefo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2019, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że bardzo dobrym pomysłem jest w takiej sytuacji terapia uzależnień u psychologa. Poczytajcie sobie na stronie https://poznanie-psychoterapia.pl/jak-pracujemy/ o tym, jak wygląda taka terapia. Oczywiście chory musi sam dobrowolnie się na nią zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2019, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie terapia uzależnień u psychologa może być tu całkiem dobrym rozwiązaniem. Warto się zainteresować taką kwestią bliżej. Poczytajcie o takiej możliwości jak terapia uzależnień Poznań Pomarańczowe Ja: https://www.terapiapoznan.pl/terapia-uzaleznien-2/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednikiem, że w przypadku alkoholizmu zresztą jak i innych nałogów najważniejsza jest terapia i pomoc psychoterapeutów. Sama szukałam pomocy dla brata i trafiłam o ofertę Ośrodka terapii uzależnień Nefo tyle tylko, że on odmówił pomocy i nie zamierza się leczyć a na siłę nikt nic nie zrobi także pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że dosięgnie dna i sam zwróci się o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pon 16 Gru 2019, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alkoholizm w rodzinie to dosyc powszechny problem. Warto probowac nalonic taka osobe uzaleznioną do podjecia sie leczenia a to polowa sukcesu. Druga polową sukcesu zajme sie juz profesjonalny osrodek taki jak ta prywatna klinika Medox Mają wiele metod na skuteczne leczenie alkoholizmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 6 Lut 2020, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prywatne ośrodki leczenia alkoholizmu oferują różne formy terapii, nie tylko stacjonarnej, więc każdy uzależniony może wybrać taką formę jaka mu najbardziej odpowiada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 7 Lut 2020, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że kiedy chce się odejść od alkoholu, a wiadomo, że łatwe to nie jest, warto kupić CBD czyli olej z polskich konopi https://www.eirhealth.com/pl/ Nie wiem dokładnie jak go wtedy dawkować, ale na pewno organizm dzięki temu będzie bardziej wyciszony. Spróbujcie zaproponować olej cbd Waszym bliskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 294

PostWysłany: Nie 9 Lut 2020, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale klinika https://psychomedic.pl/ z Warszawy też chyba pomaga w problemach alkoholowych, więc myślę, że warto właśnie tam zapisać się na wizytę. Fajne u nich jest również to, że na wizytę śmiało można zapisać się online, nigdzie nie trzeba dzwonić, tylko wystarczy przyjść w odpowiednim terminie na wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że w takiej sytuacji terapia uzależnień będzie najlepszym rozwiązaniem. Zajrzyj więc do Empatio: https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/. To poradnia psychologiczno-psychiatryczna, która specjalizuje się między innymi w tego rodzaju terapii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group