Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 55, 56, 57  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 14 Sie 2019, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie stronę www swojej firmy? Bo myślę o tym żeby założyć, już patrzyłem za hostingiem i nazwa.pl ma dobry program partnerski który zamierzam wykupić. Domenę też u nich wezmę bo mają dobre ceny na nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając własny biznes kosmetyczny, należy nieustannie sie rozwijać w tej kwestii. Tutaj : https://activeshop.com.pl/artykuly/elektrostymulacja-giovanni możecie poczytać na temat różnych innowacyjnych zabiegach na ciało i twarz oraz dodatkowo, mozecie zakupić tam profesjonalny sprzęt, dzięki któremu będziecie mogli wprowadzić nowe zabiegi do swojej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy mając pracowników kupujecie dyplomy biznesowe dla nich takie jak tutaj są https://www.grawernia.pl/i36,biznesowe-podarunki.html ? Aby im wręczyć czy ich nagrodzić. Myślę że to fajny pomysł. Na razie nie praktykowałam tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 2:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dyplomy? Niee, moim zdaniem to głupi pomysł, lepiej już wydać pieniądze na coś bardziej praktycznego. Za to u mnie ostatnio była awaria i potrzebne było odzyskiwanie danych raid także jak coś to firma Akte świetnie sobie z tym poradziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ragi27
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 17

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to nie lada wyzwanie, nawet dla tych którzy już mają doświadczenie. Ja prowadzę własną firmę, szyję sukienki na zamówienie. Wiem że tylko dobrej jakości produkty, w tym wybór odpowiednich materiałów (ja zamawiam z tej strony https://ctnbee.com/pl/druk-na-tkaninach) gwarantuje mi dobrą pozycję na rynku i stałych klientów którzy do mnie wracają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu założyłam własną sieć sklepów z odzieżą. W prowadzeniu statystyk, analiz itd., pomagają mi mapy cieplne w sklepach, zamontowane jako część system zliczania osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Breti1
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Sob 31 Sie 2019, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi, czy ktoś tutaj korzystał z dzierżawy drukarek, czy też innych urządzeń biurowych? Przeglądałem https://www.telekontrakt.pl/dzierzawa-drukarek/ i zaciekawiła mnie ta możliwość, bo właśnie muszę wyposażyć kilka biur, wydaje się to bardzo przystępne cenowo, a sprzęty też wyglądają solidnie. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rmiller
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Puszczykowo

PostWysłany: Sro 2 Paź 2019, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, czy ktoś z Was prowadzi własną firmę i korzysta z wag? Szukam nowych, bardziej dokładnych i nowoczesnych. Chcę wykonywać dokładniejsze pomiary. Gdzie takie wagi kupić?
_________________
moga.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fmarks
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Puszczykowo

PostWysłany: Czw 3 Paź 2019, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, czy ktoś z Was prowadzi własną działalność w której korzysta z dynamometru bądź wag elektronicznych? Szukam lepszego rodzaju urządzeń, chcę w nie zainwestować i dokonywać dokładniejszych pomiarów. Co sądzicie o https://www.moga.pl/dynamometry?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
london77
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 4 Paź 2019, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam nad sektorem rolniczym, z tego co widzę, to jest on bardzo dochodowy. Mam kawałek ziemi, który mógłbym na to przeznaczyć. Nie wiem jeszcze co warto uprawiać. Może macie jakieś cenne wskazówki odnośnie tego biznesu?
_________________
Kombajny new Holland
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 55, 56, 57  Następny
Strona 9 z 57

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group