Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

meble na wymiar
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ferdynus
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 14:17    Temat postu: meble na wymiar Odpowiedz z cytatem

cześć uśmiech za ślubne koperty postanowilismy z mężem wyremontować dom i zmienić meble. Marzy mi się kuchnia na wymiar i wielka garderoba Very Happy Ma ktoś z Was u siebie meble na wymiar? zastanawiam się nad http://artstyl-pww.pl/ Na co zwracać uwagę przy wyborze? Macie jakieś wskazówki? oczko

Ostatnio zmieniony przez ferdynus dnia Pią 16 Sie 2019, 13:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malovina
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garderoba to bardzo trafny pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kastii
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 41

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 6:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie stawialiśmy na kuchnię na wymiar tylko zamówiliśmy https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/uchwyty-meblowe/wpuszczany.html stosowne uchwyty na szafki i zamówiliśmy gotowe meble z dobrze znanego nam wszystkim sklepu. Efekt końcowy fajny dokładnie na taki liczyłam więc jestem zadowolona. Nie ma co narzekać, remont udany to dobry remont Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sob 17 Sie 2019, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo prosze super opcja ! a kto wam to montowal? bo my teraz mielismy okazje zamawiac montaz mebli od https://montiermebli.pl/ i przyznaje, ze bardzo jestem zadowolona z uslugi - dokladnie sprawnie i naprawde profesjonalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z chłopakiem kupowaliśmy lustra na wymiar Warszawa i to faktycznie duże ułatwienie - jak fachowcy dopasują Ci wszystkie wyamiary i zrobią coś po Twojemu, to dom nagle wygląda tak, jak zawsze chciałaś język
Teraz zastanawiamy się, czy zamontować
balustrady szklane Warszawa - myslicie, że to dobry plan?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SandraLis
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 63

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solidnie wykonane meble na wymiar są całkiem w porządku, choć dużo kosztują. Jeśli potrzebne są Wam meble eleganckie, ale też funkcjonalne, to postawcie na stół rozkładany, bo w kuchni na pewno się on sprawdzi. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stron z meblami na wymiar w ostatnim czasie jest bardzo dużo, na pewno warto będzie zainteresować się ofertą jaką przedstawia strona http://ergosystem.pl/partnerzy/mdd/ Znajdziesz tutaj wiele interesujących ofert które będzie warto przejrzeć. Ceny nie są wygórowane więc polecam się rozejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deshawn45
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a jakie meble macie w swojej sypialni? Chciałabym zrobić mały remont i urządzić sobie w jednej części sypialni garderobę. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam! Very Happy
_________________
wyposażenie garderoby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shirley61
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też planuje lekkie przemeblowanie swojego salonu i stąd pytanie ode mnie do Was. Macie jakieś godne polecenia skrzynki uciosowe? Potrzebuję takiej do pewnej rzeczy i znalazłem coś takiego: https://www.sklep-marbetdesign.com/skrzynka-uciosowa.html co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcintyczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zakup mebli był ciężką decyzją, bo starałem się znaleźć dosyć małe, ale jak najbardziej funkcjonalne
_________________
śrem restauracje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group