Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak zaaranżować mieszkanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 10:44    Temat postu: Jak zaaranżować mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Jak zajmujecie się swoim domem/mieszkaniem? jakie aranżacje u was panują, jakie kolory napiszcie coś uśmiech może jesteście typami majsterkowiczów na przykład. W ostatnim czasie zajęłam sie aranżacją wnętrz, modyfikuje swój dom, kupowałam meble ogrodowe na taras maty wejściowe na zewnątrz jeszcze stoją kwiaty w donicach, ale jak zmienić wnętrze dommu? macie sprawdzone triki an szybkie odświeżenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam postawić na delikatne i jasne kolorki. Porzuć ciężkie, masywne i przytłaczające przestrzeń kolory. Wybieraj tylko jasne i optycznie rozświetlające pomieszczenie barwy nie tylko jeśli chodzi o kolor ścian, lecz również wtedy, kiedy w grę wchodzi kolor mebli czy także kolor znajdujących się w danym pomieszczeniu dodatków.

Sama o wiele lepiej czuję się w takich wnętrzach niż w ponurych oraz smutnych....

Dużą rolę odgrywają dodatki, zekrnij sobie tutaj: https://skandynawskieuchwyty.pl

W sklepie znajdziesz oryginalne skandynawskie uchwyty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Biedronka23
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie 1 Wrz 2019, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że trafiłem na ten temat ponieważ jestem "na dzień" przed remontem. Wszystko będe robił sam więc szukam sobie informacji w necie i oglądam dużo programów tematycznych w tv. Tak sobie założyłem, że zacznę od początku i w ten sposób różnych podstawach aranżacji przeczytałem tu: http://www.bestnews.pl/jak-zaaranzowac-swoje-mieszkanie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Nie 1 Wrz 2019, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe apartamenty w Gdańsku znajdziecie na https://riverfront.pl/nowe-mieszkania-od-dewelopera-gdansk/ . Może komus z Was sie przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mnie, to preferuję raczej styl nowoczesny połączony z minimalizmem, a sam remont zakończyłam stosunkowo niedawno. Wiele mebli zamawiałam na https://www.meble.pl/meble/lawy/, bo to właśnie tam udało mi się znaleźć podobające mi się przedmioty. oczko
_________________
"We have paid the price for sharing this world, and we have forgotten what makes us strong."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości jeżeli chodzi o aranżację mieszkania tak naprawdę mamy dzisiaj bardzo wiele. Jeżeli jednak chcemy nadać swojemu mieszkaniu ciekawy charakter, jak i zapewnić mu przytulność, warto wziąć pod uwagę girlandy świetlne . Na iluve.com ich wybór jest naprawdę duży, w związku z czym jestem przekonana, że każdy wybierze coś idealnego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garret86
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 26 Sty 2023, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem pasjonatką aranżacji wnętrz i staram się od czasu do czasu wprowadzać w moich pomieszczeniach jakieś malutkie zmiany, aby nie było w nich za nudno. Ostatnio postanowiłam, że wymienię uchwyty do szafek. To była taka mała zmiana, a wprowadziła oddech nowości. Myślę, że to było super rozwiązanie na ożywienie mojego wnętrza. Jeśli myślicie o tym, aby również wprowadzić u siebie we wnętrzach jakieś zmiany, np. zakupić nowe uchwyty do szafek, to znalazłam taki artykuł w tym temacie - https://planetamebla.pl/article/22/rodzaj-mebli-kuchennych-a-uchwyt-do-szafki-o-trudnej-sztuce-wyboru-detali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Czw 9 Lut 2023, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetną i jednocześnie bardzo profesjonalną firmą posiadającą bogaty asortyment wykładzin jest https://www.sklepwykladziny.pl/wykladziny-do-biura/dywanowe-obiektowe-w-rolce_k_158.html. Firma oferuje bezpłatny pomiar i wycenę sprzedawanych produktów. Posiadają oni również własne ekipy montażowe a na swoje wykładziny oferują 15-letnią gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beer.zora
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 9 Lut 2023, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy podoba Wam się dywan perski?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lferry
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 13 Lut 2023, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem fanką stylu boho.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group