Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozwód.. Adwokat? Śląsk.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 13:15    Temat postu: Rozwód.. Adwokat? Śląsk. Odpowiedz z cytatem

No i stało się. Niestety nasze małżeństwo się rozpadło szybciej niż mógłbym nawet sobie to wyobrazić. Zdradziła mnie. Tak więc szukam adwokata, ponieważ chciałbym wnieść rozwód z orzeczeniem o winie. Ze śląska proszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 238

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega też miał taką sytuację. Żona go zdradzała rok, zanim zaczął coś w ogóle podejrzewać. Również jesteśmy z województwa śląskiego i mogę Ci doradzić kancelarię, do której udał się kolega. Jeżeli Gliwice Ci odpowiadają to sprawdź sobie Kancelarię Adwokacką Wojas Pawlak. Są bardzo dobrzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kwiatkowska
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śląsk, a dokładniej Katowice: http://adwokat-dratwa.pl/
Trzymaj się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcjannaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 16

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu jest bardzo dobry adwokat wrocław rozwód. Pomoc prawna wrocław na pewno Ci się przyda w tym momencie, trzymam kciuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia17_17
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 41

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 8:30    Temat postu: Rozwód- dobry adokat to podstawa Odpowiedz z cytatem

Współczuje, u mnie było podobnie smutny Zdrada po roku małżeństwa i rozwód z orzeczeniem o winie. Było traumatycznie, ale dzięki kancelaria adwokacka płock udało się przez to przejść w miarę gładko. Gdyby nie adokat płock to pewnie straciłabym mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozmak
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 67

PostWysłany: Czw 30 Sty 2020, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na orzeczenie o winie, musisz zdawać sobie sprawę, że taki proces na pewno potrwa dłużej. Jednak trzeba przyznać, że w twoim przypadku jest to najsensowniejsze wyjście... Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje na temat tego, jak się przygotować do rozwodu i namiary na dobrą kancelarię z Wrocławia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vancia
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Maj 2021
Posty: 38

PostWysłany: Pon 31 Maj 2021, 22:34    Temat postu: adwokat Odpowiedz z cytatem

Polecam adwokat Agnieszke Cisowską Chruścicką, ma Kancelarie na Jagniątkowskiej. Specjalizuje się w sprawie rodzinnym, pomoze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mikayla.frami
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2021
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby rozwód przebiegł szybko i przyjemnie, warto znaleźć również dobrego prywatnego detektywa, który pomoże Ci zdobyć dowody przeciwko partnerowi. Dzięki temu na pewno wygrasz sprawę rozwodową. Pozdrawiam! Very Happy
_________________
detektyw Częstochowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sro 5 Sty 2022, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej kwestii mogę Ci polecić kancelarię https://kancelaria-bpg.pl/, bardzo profesjonalne podejście do każdej sprawy i do klienta, mi szybko udało się zakończyć sprawę bez zbędnych konfliktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 10 Sty 2022, 2:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,poszukuję adwokata,być może na konsultację online. Nie zalezy mi na miejscu konsultacji, wazne,by specjalista był dobry. Chcę złożyć pozew przeciwko firmie w zwiazku z prawami autorskimi. https://lexsecure.pl/blog Czy znacie tę kancelarie? Co o niej myslicie? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group