Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezenty dla młodych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muromiec
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 10:34    Temat postu: prezenty dla młodych Odpowiedz z cytatem

Jakie upominki i drobiazgi najlepiej nadają się na ślubny prezent dla Państwa Młodych? Wiadomo, koperta swoją drogą - ale jakaś symboliczna, pamiątkowa rzecz też powinna być.
Coś mi chodzi po głowie, że najlepiej sprawdzi się coś wzbogaconego o osobistą dedykację. W tym względzie chyba bezkonkurencyjne będą kieliszki, karafki etc. W końcu grawer na szkle daje niemal nieograniczone możliwości. A może macie jakieś inne pomysłypytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kubki na ślub https://farrowdesign.pl są spoko pomysłem? Jest tam kilka wzorów, ale też i prezent dla świadków w tej postaci. No nie powiecie mi, że im nie należy się podziękowanie za to, że z Wami byli, prawda? Mi taki pomysł się podoba i spersonalizowane napisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia87
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2019, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Składamy się z rodziną na prezent dla państwa młodych, obydwoje uwielbiają motoryzację, więc wpadliśmy na pomysł, żeby sprezentować im quada. Wybór padł jak na razie na polaris 570 eps http://www.skutery-krakow.pl/sporstman/polaris-sportsman-570-eps/, co myślicie? Może macie jakieś inne propozycje, chętnie jeszcze się porozglądam, bo decyzja nie zapadła oficjalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nielatający
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 19
Skąd: Łomża

PostWysłany: Sro 18 Wrz 2019, 15:10    Temat postu: Multilan Active foro Odpowiedz z cytatem

A młodym to można kupić coś niecodziennego jak Multilan Active MX. Bo... y en México usan Multilan Active para problemas de audición. Entonces escuchan muy bien allí porque es un muy buen suplemento.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 28 Lip 2022, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to pomagam się przygotować synowi do zakończenia roku. Na tej stronie https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/moc-przyciagania-szczescia-joseph-murphy znaleźliśmy bardzo dużo przydatnych pomocy naukowych które z pewnością się nam przydadzą. Warto zainteresować sie tą stroną bo ceny są bardzo atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nola.collier
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 29 Lip 2022, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepiej dać kopertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group