Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróż
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kerto1
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 21 Sie 2019, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyjazdem do Włoszech i co byście bardziej polecili? Jazdę samochodem w te strony, czy samolot będzie lepszy?
_________________
jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Attal1
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie spędzacie wakacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sob 24 Sie 2019, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, że jeżeli planujecie wybrać sie na wycieczkę do lasu lub po górach, to myślę, że przydałaby wam się jakaś latarka, która oświetli mroczne miejsca. Tutaj : https://sklep.elektrospark.pl/baterie-akumulatory-ladowarki-latarki,7768.html możecie zaopatrzyć się w latarkę, baterię oraz akumulatory. Generalnie, znajdziecie tam wszystko, co związane z elektroniką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w podróżach lubię nie tylko zwiedzanie różnych miejsc, ale super przeżyciem jest też dla mnie pobyt w hotelach. Teraz planujemy wyjazd do Jeleniej Góry ze znajomymi. Jest tam podobno super hotel https://hotelikmarina.pl , który na zdjęciach prezentuje się bardzo przytulnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Nie 1 Wrz 2019, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujecie zostawic samochód pod lotniskiem ? Polecam parking http://interparkingbalice.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 11 Wrz 2019, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie wylatywać w podróż poślubną to na pewno przy lotnisku przyda wam sie dobry parking. Polecam sprawdzić ofertę modlin parking Ponieważ biją swoją konkurencje na głowe. Na pewno warto będzie się tutaj rozejrzeć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maddlen5
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 11 Wrz 2019, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na taki mały plecak turystyczny? Używacie takich czy raczej macie swoje sprawdzone i nie do przeskoczenia? uśmiech Ja właśnie szukam nowego, bo obecny wyzionął ducha!
_________________
Marti i Ola, autorki bloga afrodyta.olsztyn.pl o realizowaniu własnych ślubnych pasji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
harmstrong
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2019, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybieramy się z żoną do Poznania, nigdy tam nie byliśmy, a zawsze nam się tam podobało. Zastanawiam się tylko, czy lepiej wynająć przewodnika, czy zwiedzać na własną rękę.
_________________
zwiedzanie poznania z przewodnikiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
psmitham
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko Biała

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 9:12    Temat postu: wycieczka Odpowiedz z cytatem

Cel mojej podróży już sobie wyznaczyłem, czyli narty Włochy. Czy jest się w stanie samodzielnie zorganizować taki wyjazd? Trafiłem w internecie na stronę https://www.lidertravel.pl/osw,wlochy---apulia,79 lecz zastanawiam się, czy mógłbym przygotowaniami pokierować samodzielnie. Wiadomo, że wszystko wtedy spoczywa na mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel36Wilk12
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 29

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem wyjechać po tej pandemii gdzieś odpocząć z rodziną. Nie che jechać nad morze i w góry bo to wyprawa na całego. mam 2 małych dzieci i pomyślałam o tanim wypadzie blisko miasta. Znalazłem coś takiego https://indasto.com/pokaz-produkt/rury-perforowane/4 co sądzicie. nadmienię, ze mieszkam w bloku i dla mnie bycie na świeżym powietrzu z dziećmi to atrakcja.

Ostatnio zmieniony przez daniel36Wilk12 dnia Wto 4 Paź 2022, 12:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 16 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group