Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wynajem autokaru dla gości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zofia19
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno to czym Wy pojedziecie do ślubu, a drugie czym pojadą znajomi, którzy niekoniecznie są zmotoryzowani. W obu przypadkach warto się zabezpieczyć i zawczasu zadbać o spalanie paliwa https://www.ceramizer.pl/jak-zmniejszyc-zuzycie-paliwa , aby żadne nieoczekiwane przykrości spotkały na drodze w ten bardzo ważny dzień. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na weselu, w którym wynajęto transport osób poznań. Było to bardzo wygodne, nikt nie musiał martwić się o picie alkoholu. Myślę, że takie autokary poznań to naprawdę dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Pią 30 Lip 2021, 6:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajęcie autokaru do przewozu osób na wesele to dobry pomysł, nie każdy przecież musi mieć transport. Ja wynajęłam tę firmę https://intrans.net.pl/ i byłam naprawdę zadowolona, autokar był czysty i świetnie przygotowany, a wiem z opowieści znajomych, że różnie z tym bywa. Także tę firmę, mogę z czystym sumieniem polecić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SallyJane
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 2
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Sob 4 Wrz 2021, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie jak masz imprezę gdzieś poza miastem to już trochę kombinacji musi być. Byłam na ślubie, gdzie był autokar dla gości, którzy nie chceili zostać w hotelu, ale wtedy robi się straszne zamieszanie - wiadomo, że nie wszyscy o danej godzinie chcą jechać, a są już pijani zazwyczaj, więc zaczyna się dyskusja pijacka. Niefajnie to wyglądało. Myślę, że lepiej by było mieć autokar na przejazd z kościoła, ale zabierać gości potem mniejszym busem i ustalić na przykład 2-3 przejazdy powrotne. Ewentualnie taksówki kilkuosobowe - jeśli nie masz tych gości 50 do przewiezienia Very Happy
_________________
Angielski Wejherowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Sro 15 Wrz 2021, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://cieciura.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Czw 23 Wrz 2021, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa. Ja mógłby już teraz podpowiedzieć Wam, że jeśli chodzi o przewozy krajowe, to raczej nie powinniście mieć problemów ze znalezieniem dobrych autokarów. Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, że jeśli chodzi o tak poważne kwestie, to zawsze powinniście stawiać na sprawdzone firmy. Może warto byłoby zajrzeć do https://intrans.net.pl i sprawdzić ich ofertę? To ciekawa sprawa, dlatego też koniecznie powinniście zainteresować się takimi kwestiami. Nie wyobrażam sobie ryzykowania niesprawdzonymi pojazdami podczas takich przejazdów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No najlepiej będzie jak zrobicie sobie rozeznanie w temacie. Pórównacie kilka ofert pod względem jakości świadczonych usług i oczywiście cen. W ten sposób najłatwiej wam będzie podjąc decyzję. Ja korzystałam z oferty Dyniewicz i nie zawiodlam się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
palusiatko
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro 27 Paź 2021, 10:47    Temat postu: Przewóz gości weselnych Odpowiedz z cytatem

Uważam, że zorganizowanie transportu dla gości leży po stronie państwa młodych. Byłam na niejednym weselu i nierzadko dojazd wiązał się z pokonaniem kilkuset kilometrów, co było uciążliwe. Byliśmy też na weselu, gdzie transport był zorganizowany i było to tak super rozwiązaniem, że my również zdecydowaliśmy się na taką formę transportu dla gości. Wybraliśmy firmę Bus Transfer z Warszawy i nie żałujemy ani troszkę. Goście jechali pięknym, nowym i komfortowym autokarem, stosownym do okazji. I nikt nie martwił się o to, jak dojedzie lub wróci z imprezy. uśmiech Zachęcam do kontaktu przez formularz dostępny na ich stronie
_________________
palusiatko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaja223 napisał:
Ja na swój ślub jechałam limuzyną, znalazłam ją na portalu weselnapolska.pl/ uśmiech


Limuzyna cały czas robi wrażenie wykrzyknik!


-------
przewoźnicy

https://www.fullpolisa.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autokar to istotna sprawa, jednakże trzeba też ogarnąć jakieś miejsce dla gości. Ja polecam sale imprezowe, wtedy można zrobić też cos w stylu wesela w plenerze, a jak się zciemni to wejść do hali. Na https://protan-elmark.com.pl/oferta/hale-imprezowe/ mają fajne sale tego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group