Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, pewnie wiecie że każde mieszkanie trzeba ubezpieczyć. Jeśli ktos z was ma jednak wątpliwości jak to zrobić, polecam wam zajrzeć do tego artykułu http://podlasie24.pl/blok-promocyjny/jak-sprytnie-wybrac-ubezpieczenie-domu-i-mieszkania-2a2c1.html . Według mnie znajdziecie tutaj odpowiedzi na wszystkie swoje pytania w tym temacie i dowiecie się jak najlepiej ubezpiecyć swoje mieszkanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdziarz
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2019
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 8 Sie 2019, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcecie tylko wynająć czy raczej kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maryskaw
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 16 Sie 2019, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też się marzy piękne mieszkanie na własność, gdzieś w starej kamienicy, ale z klimatem. Może za kilka lat się uda, jak na razie oglądam i się rozeznaje.
_________________
odbiór mieszkania kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iglas
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 20 Sie 2019, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy są tu osoby, które mieszkają bądź są w trakcie szukania mieszkania w Poznaniu? Bardzo chciałabym kupić na własność mieszkanie 2 pokojowe Poznań Grunwald https://www.dopoznania.pl/szukaj/nowe-mieszkania-poznan-grunwald. Nie wiem jednak czy lepiej wybierać mieszkanie na parterze, czy u samej góry. Proszę o pomoc i komentarze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia17_17
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 41

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 12:41    Temat postu: Agencja nieruchomości mrągowo Odpowiedz z cytatem

My z mężem korzystaliśmy z usług biuro nieruchomości mrągowo i jesteśmy bardzo zadowoleni, znaleźli nam mieszkanie dokładnie takie, jak chcieliśmy, w dobrej lokalizacji i niewysokiej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2019, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już przed ślubem warto znaleźć mieszkanie dla siebie. Deweloper https://vantage-sa.pl/mieszkania-dwupokojowe-we-wroclawiu/ może zaproponować odpowiednie mieszkanie we Wrocławiu. Dwupokojowe będzie w sam raz, a jest ich sporo na osiedlach. Można popatrzeć na wiele opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ślubem czy też po to bez znaczenia ale na pewno trzeba się na swoje wyprowadzić, ja jestem właśnie w trakcie załatwiania formalności bo kupiłam mieszkanie na osiedlu Gdańskie Tarasy, to fajne i niedrogie osiedle w dzielnicy Jasień
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę, ale też planuję kupić mieszkanie w Trójmieście ale na osiedlu Modern Tower bo zależy mi na widoku na morze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 23 Paź 2019, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoje mieszkanie znaleźliśmy z mężem za pośrednictwem strony https://portalenieruchomosci.pl/, którą szczerze polecamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Czw 24 Paź 2019, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie warto zakupic taki swoj wymarzony dom.Obecnie nie ma co sie bac takich zakupow - dzieki pomocy odpowiedniego biura jak np SDP Nieruchomosci https://sdp-nieruchomosci.pl/ dobiorą Ci odpowiednie lokum. Ich agenci są bardzo wykwalifikowani i obyci w tym temacie , mnie bardzo pomogla p.Przybyl uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group