Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotograf ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Handra3
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 18 Cze 2019, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecacie może kogoś z okolic wrocławia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BogataCiocia
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 8

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzac na to obiektywnie to na kazdym slubie jest mnostwo ludzi z aparatami, a nawet z drogimi lustrzankami. Wlasciwie to kazdy moze zrobic cala serie zdjec i nie potrzebujecie do tego fachowca. Trzeba wziasc pod uwage jeden fakt, tylko dobry fotograf bedzie w stanie wykonac pamiatke ktora bedziecie podziwiac przez cale zycie. Nie ma nic cenniejszego niz usmiech na twarzy przypominajac sobie ten piekny dzien uśmiech Wiele par zadaje sobie pytanie ile tak wlasciwie powinni wydac na fotografa? To zalezy oczywiscie od mozliwosci finansowych i wymagan jakie stawiamy. Przyjelo sie, ze powinno wydac sie okolo 10% calego budzetu by miec gwarancje jakosci. Dla niektorych to bedzie duzo jednak za dobrej zdjecia warto wydac te pieniadze, wierzcie mi na slowo. Nie zaszkodzi takze z wyprzedzeniem zaczac szukac wolnych terminow u wybranego fotografa. Jesli chcemy porownac cenowo wiele ofert to mozna skorzystac z tego serwisu - https://www.weselezklasa.pl/fotograf-slubny,37/wroclaw/ W ten sposob z pewnoscia lepiej dopasujemy oferowana jakosc do ceny uslugi. Kazdy bedzie zadowolony i o to w tym wszystkim chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agataaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pią 5 Lip 2019, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukałam tutaj : https://www.gdziewesele.pl/fotovideo

Masz możliwość zaznaczenia kilku ofert i wysłania jednego zapytania, co bardzo ułatwiło mi poszukiwania uśmiech
_________________
Agata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justyna012
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym jeszcze raz miała wybrać fotografa ślubnego to pewnie znów postawilabym na fotograf ślubny sarbinowo
_________________
aquaforest sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marn1997
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 20 Sie 2019, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to polecam wynajęcie studia. Very Happy Mój luby wpadł na taki pomysł i nie żałuję. Do zdjęć w plenerze trzeba bardzo dobrego fotografa, inaczej jest kicha, za to studio zdjęciowe w Warszawie miało wszystko, co potrzebne do dobrej sesji. Na początku nie byłam przekonana, ale wyszło tak cudnie, że aż się cieszę, że dałam się namówić. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr7
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie cechy powinien mieć bardzo dobry fotograf, aby móc cieszyć się zdjęciami całe życie? Według mnie nie należy wybierać pierwszego lepszego fotografa.
_________________
wywoływanie zdjęć poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteście z Krakowa i szukacie kogoś sprawdzonego to polecam studio Fotopress55. Gwarancja ładnych zdjęć w dobrej cenie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotografia ślubna, którą wykonuje www.lukaszostrowski.com jest przepiękna, ciesze się, że trafiłam właśnie na to studnio, zdjęcia wyszły cudowne, niektóre nawet jak z bajki, jestem zachwycona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bernadette98
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze trzeba sprawdzić portfolio fotografa, po każdy ma inne podejście do robienia zdjęć, inny klimat - więc warto sprawdzić, czy nam odpowiada jego praca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasia3212
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się, czy warto dokupić drona. Wesele mam w grudniu i nie wiem czy pogoda będzie na tyle ładna, aby z niego skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group