Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oczywiście że tak
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 137, 138, 139
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:

Faaajnie! Jak razem zamieszkacie to dopiero będzie szaleństwo.Very Happy
No na początku zamieszkamy u mnie w mieszkaniu z mamą Very Happy i będziemy zbierać kasę na budowę domu. No każdą okazję będziemy wykorzystywać, dla chcącego nic trudnego uśmiech na szczęście mama jeździ często na weekendy do taty więc będzie trochę "wolnej chaty". Ale oboje uważamy, że taki seks codziennie to w końcu nie będzie to samo i trochę straci na uroku, więc nie ma co szaleć. Mamy podobne libido a to też ważne w związku uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2015, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze w związku to mieć podobny temperament. Bo jak jedno chce więcej, a drugie mniej to rodzą się problemy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iaeten
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziemy dbać o odpowiednią antykoncepcję, to ja nie widzę przeszkód. Osobiście jestem zdania, że to każdego indywidualna sprawa i nie mamy prawa kontrolować decyzji dorosłej i świadomej pary. Warto poczytać o tym, jak ewentualnie można się zabezpieczyć przed ewentualną ciążą. Ja używam chociażby http://www.kobiety.org/pierscien-dopochwowy/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
requithe2
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iaeten napisał:
Jeżeli będziemy dbać o odpowiednią antykoncepcję, to ja nie widzę przeszkód. Osobiście jestem zdania, że to każdego indywidualna sprawa i nie mamy prawa kontrolować decyzji dorosłej i świadomej pary. Warto poczytać o tym, jak ewentualnie można się zabezpieczyć przed ewentualną ciążą. Ja używam chociażby http:/www.kobiety.org/pierscien-dopochwowy.

Czyli używasz kilku antykoncepcji naraz?
_________________
Błyskotliwość myśli i szybkość skojarzeń w brunatnym napoju się budzi.
Delegowanie pracowników do pracy za granicę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 137, 138, 139
Strona 139 z 139

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group