Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 8:47    Temat postu: Księgowość - samodzielnie czy z biurem rachunkowym? Odpowiedz z cytatem

Jakie rozwiązanie waszym zdaniem ma więcej zalet?
Lepiej księgowość prowadzić samodzielnie czy lepiej z biurem rachunkowym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba skłaniała się ku opcji z biurem.
Sama mam zerowe pojęcie o podatkach i nawet nie chce mi się tego zaczynać, bo wiem, że nie ogarnę.
Szkoda na to nerwów.
Tutaj http://www.union.katowice.pl/ ogarniają księgowość w Katowicach.
Myślę, że jest to już jakaś opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Esel211
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 26 Lip 2019, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad własną firmą, ale pewne sprawy formalne nie pozwalają mi podjąć tej decyzji, a mianowicie, jakie informacje powinny zawierać pieczątki? Czy ktoś pomoze?
_________________
Pieczątki flashowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RobMiszcz87
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro 14 Sie 2019, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam jednak biuro rachunkowe. Składają się zwykle z kilku osób, które mają księgowość w małym palcu - tylu fachowców to większa pewność, że twoje finanse będą należycie opłacone i rozliczone uśmiech Ja korzystam z usług biura Rachmistrz - pełna obsługa księgowa Poznań Jeżyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Sro 4 Wrz 2019, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie z pomocą zewnętrznej firmy. Jest wiele profesjonalnych firm, takich jak chociażby biuro rachunkowe Giszowiec, które posiada odpowiednią wiedzę i kompetencje. Sprawdzona firma, można korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 16 Wrz 2019, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie z biurem rachunkowym. Jako, że dysponuje ono tego typu oprogramowaniem: https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/ jest w stanie fachowo zająć się księgowością firm, które z nim współpracują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mleczko90
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Kwi 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Lip 2020, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam skorzystać z jakiegoś biura rachunkowego http://www.ksiegowoscbialystok.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Pią 31 Lip 2020, 8:47    Temat postu: tylko biuro! Odpowiedz z cytatem

Po mojej wieloletniej i udanej współpracy z Biurem Rachunkowym GAMA zdecydowanie doradzam zatrudnienie takiej firmy. Jeśli tylko trafisz na tak dobrze wykwalifikowanych specjalistów jak ja, to szybko odczujesz jak dobrze być odciążonym od księgowych obowiązków oraz jak dobry ma to wpływ na porządek i bezpieczeństwo działalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Pią 31 Lip 2020, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można samodzielnie, jak się ma z tego jakąś choćby podstawową wiedzę Wink Polecam się dokształcić: Cosinus Kraków - technik administracji (2 lata policealnej szkoły za darmo) albo KKZ z Rachunkowości (99zł/miesiąc). Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia.kmi
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 53

PostWysłany: Pon 3 Sie 2020, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście korzystam z usług biura rachunkowego Gama w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Współpraca zawsze układa się bezproblemowo, a pracownicy są rzetelni, pomocni i terminowi. Bardzo polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group