Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plecy bolą - co robić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Wto 14 Maj 2019, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli się w pracy przemęczasz, to nic dziwnego, że plecy bolą. Czasem jednak nie jest to od nas zależne i powinniśmy się przebadać. Poza rentgenem, możesz też zrobić rezonans magnetyczny w placówkach takich jak Affidea . Będziesz miał pewność co do badań, a i sprawdzisz zarówno budowę kości, jak i położenie tkanek miękkich. Na zdrowiu nie wolno oszczędzać, pamiętaj o tym. To się kiedyś może zemścić na Tobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to jest spowodowane właśnie waszą pracą? Zadbajcie o wygodny fotel, jeżeli pracujecie jako pracownik biurowy, są też specjalne dodatki ergonomiczne takie jak poduszki pod plecy, kark, podkładki pod nogi. Może to też być wina źle dobranego materaca. Zobaczcie sobie tu dlatego też propozycje od sklepu medycznego https://www.brandvital.eu/ Proponują tu spory wybór sprzętu medycznego, niezbędnego do skutecznej, domowej rehabilitacji. Na pewno tu takie propozycje wam się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rezonans magnetyczny to bardzo dokładne badanie i z pewnością warto je wykonać. W artykule http://www.kujawy.info/aktualnosc/rezon ... zygotowac/ napisali jak to wygląda itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

często przy bólach to się tą maścią smaruję https://www.doz.pl/apteka/p124756-DOZ_PRODUCT_masc_konska_rozgrzewajaca_350_g rozgrzewa i to bardzo solidnie, od razu ból mniejszy, ale przy powtarzających się bólach to trzeba iść do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nyrey
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 31

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 13:55    Temat postu: joga Odpowiedz z cytatem

Mnie od wszelkich dolegliwości, zwłaszcza tych związanych z kręgosłupem uwolniła praktyka jogi. Joga dla kręgosłupa jest zbawieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joga, basen, spróbuj normobarii jak masz gdzieś w pobliżu http://akupunkturapokrywka.pl/normobaria/ . Trzeba też dbać o magnez i potas, spać na dobrym materacu i mniej się stresować. Same głupio-mądre rady, ale wszystko prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Czw 1 Sie 2019, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zdecydowanie polecam pójście na warsztaty masażu tantrycznego
, który nie tylko zapewnia rozluźnienie i pozbycie się stresu, ale jeśli jest wykonywany w parze, może pogłębić relację i rozwiązać problemy związku , naprawdę po kilku masażach a i mój partner to zupełnie inne osoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypróbuj magnetoterapii, ona jest niezastąpiona w takich przypadach. Wiem, bo moja mama też sobie próbowała poradzić z tym tematem i wszystko zaczęło ustępować jak zafundowała sobie biomag i właśnie terapie polem magnetycznym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lovina
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z poprzednią wypowiedzią w 100%. Najlepiej udać się do rehabilitanta i porozmawiać z nim. Trzeba zobaczyć czy po spotkaniach z nim i rehabilitacjach będziesz czuła się lepiej. Ja tak miałam, a korzystałam z rehabilitacji w Bydgoszczy https://sprawdzonyfizjoterapeuta.pl/fizjoterapeuci/bydgoszcz+kujawsko-pomorskie. Właściwie dobrany plan rehabilitacji, odpowiadający na potrzeby Twojego organizmu oraz typu schorzenia, ma niesamowicie ważne znaczenie w procesie dochodzenia do zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze przećwiczyłaś się w ostatnim czasie i dlatego plecy Cię bolą? Jeżeli faktycznie planujesz schudnąć, to tutaj : https://mejores-suplementos.es/ znajdziecie wiele przydatnych porad oraz wskazówek w tej kwestii. Sądzę, że z pewnością traficie na coś ciekawego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group