Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Akwarium
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MartinBic
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 125

PostWysłany: Czw 18 Lip 2019, 15:54    Temat postu: Akwarium Odpowiedz z cytatem

Dzien dobry. Szukam fajnego akwarium dla moich rybek. https://www.ceneo.pl/Akwaria_i_zestawy_akwarystyczne/p:Aquael.htm To wydaje sie byc calkiem w porzadku. Jak myslicie? Nada sie dla srednich rybek? Z gory dzieki, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto tu wybrać się do sklepu zoologicznego? Na pewno na miejscu coś Ci doradzą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onykson89
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 59

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bez problemu znajdziecie odpowiednie rzeczy w sieci, ja właśnie tak budowałam swoje akwarium;) Znajdźcie jakiś poradnik, może specjalistyczny artykuł dotyczący budowy domowego akwarium. Myślę, że tu filtr kubełkowy nano proponowany przez https://www.plantica.pl/produkty/filtracja/filtry-akwariowe/zewnetrzne/kubelkowe/nano powinien świetnie się sprawdzić. Jest to solidny sprzęt, który cicho pracuje. Budowa akwarium to nie jest nic prostego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaqueline58
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz wyboru akwarium, musisz pamiętać o wszystkich potrzebnych do niego rzeczach, jak na przykład oświetlenie, filtry wodne, roślinki i oczywiście dobry pokarm dla rybek.
_________________
pokarm dla ryb
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonya.leannon
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 2 Gru 2019, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie rybki macie w swoim akwarium? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Sro 22 Lip 2020, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akwarium to świetna sprawa! Sama chce mieć rybki i duże akwarium. Dzisiaj znalazłam artykuł na temat najpiękniejszych ryb akwariowych na https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Najladniejsze-ryby-akwariowe i chyba kupię kilka z nich uśmiech Szczególnie podobają mi się bojowniki wspaniałe.Piękne są uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Czw 20 Maj 2021, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Sama zastanawiam się nad tym czy by nie kupić sobie akwarium z rybkami. Bo jednak rybki są mniej wymagające niż jakieś inne zwierzęta. Ale zanim podejmę decyzję to wolę się co do tego upewnić. I tak też między innymi znalazłam ten blog akwarystyczny z którego to można bardzo wiele na temat rybek się dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rose16
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 4
Skąd: Lubin

PostWysłany: Pon 12 Lip 2021, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akwarium do swojego domu zamówiłam w PlantaGarden https://www.plantagarden.pl/179-akwaria. Jest to sklep akwarystyczny online. Ma on w swojej ofercie akwaria na wymiar. Jest ich bardzo szeroki wybór. Są dostępne te najbardziej standardowe wymiary, jak i te rzadziej wybierane. Do produkcji wykorzystują tylko najlepsze szkła oraz profesjonalne silikony, co świadczy o tym, że jest to produkt wysokiej jakości. Bardzo polecam ten sklep! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Pią 23 Lip 2021, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie tylko mnie ten temat interesuje. Ja to Wam nawet powiem wprost, że mnie nie interesuje temat ogólnie byle jakiego akwarium. Ja chcę zamówić akwarium na wymiar https://akwarlux.pl/ i mam nadzieję, że mi się coś takiego uda. Powiem więcej - ja mam nadzieję, że moje akwarium powali niektórych niedowiarków. Zależy mi na naprawdę dobrym efekcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Banaszak
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2020
Posty: 117

PostWysłany: Czw 16 Wrz 2021, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam żeby w domu mieć akwarium morskie. Takie w domu również można założyć. Jeśli nie wiecie jak to zrobić to poczytajcie tu https://trzmielradzi.trzmiel.com.pl/category/akwarystyka-morska/technika-akwarystyka-morska/ . Jest to dla każdego do zrobienia tylko trzeba chcieć uśmiech A to naprawdę ładnie wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group