Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kredyt na wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alekk5
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 4 Lip 2018, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy korzystaliście może kiedyś z firm kredytowych? Ja w tym momencie szukam jakiś solidnych propozycji. Niestety, nie zawsze w życiu układa się prawidłowo i przydałby się jakiś zastrzyk kasy. Czy sądzicie, że na przykład oferta Pozyczkomat na raty będzie poprawnym rozwiązaniem? Co o tym myślicie?
_________________
Właśnie o to chodzi w życiu, o ludzi i zachody słońca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Nie 29 Lip 2018, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli konieczny jest kredyt to najlepiej w banku. W Raiffeisen Polbank można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek i klient sam określa w ilu ratach chce spłacić. Trochę nie fajnie byłoby brać chwilówkę i pakować się w kłopoty na początku nowego etapu życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Sro 29 Sie 2018, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy artykuł na temat tego typu pożyczek widziałam ostatnio tu: https://superfinansowy.pl/ . Jest to portal o najróżniejszych formach kredytowania. Warto się zapoznać, może to właśnie będzie dobry wybór dla Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałam. Z uwagi na to,że chciałam aby wszystko było dopięte na ostatni guzik a niestety trochę przeliczyliśmy się z funduszami. Okazało sie,ze wesele to będzie o wiele droższa zabawa niż się spodziewaliśmy....
Kredyt nie był duzy a po weselu go spłaciliśmy bez problemu.

Obecnie bardzo wiele firm ma takie oferty kredytowe. Czasami warto zobaczyć sobie również na ofertę firm prywatnych bo takie pożyczki społecznościowe bywaja opłacalne:
https://www.ebrodnica.pl/finanse-i-ubezpieczenia/11324-pozyczki-pozabankowe-zalety-i-wady-pozyczania-pieniedzy-poza-bankami.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 3 Mar 2020, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra brała tzw pożyczkę hipoteczną. Jest ona dużo niżej oprocentowana. No ale wiesz, masz też większe ryzyko - bo jednak zastawiasz najczęściej nieruchomość w której mieszkasz. Coś za coś.

Sama natomiast wzięłam pożyczke pozabankową. Spłaciłam ją tuż po ślubie Z prezentów ślubnych.

Brałam taka pozyczkę przez internet:
https://gotowka.org.pl/pozyczac-glowa-zasady-pozyczania/

Zerknij sobie najlepiej tutaj.

Na stronie jest opisane w jaki sposob pożyczac pieniądze z głową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenap
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 23

PostWysłany: Wto 3 Mar 2020, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem branie kredytu akurat na wesele jest lekkim przegięciem... Lepiej chyba zorganizować je tak, jak jesteśmy w stanie w danym momencie. A jeśli nas nie stać, to zawsze można z tym poczekać na trochę większe oszczędności. Kredyt na kilkugodzinną imprezę, którą będzie trzeba spłacać przez kolejnych kilka albo kilkanaście miesięcy to zdecydowanie nie moja bajka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luettgennickolas
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2020
Posty: 6
Skąd: Zduńska Wola

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie warto się zadłużać, jeżeli chodzi o wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2020, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tak jak powyżej, nie warto się zadłużać na wesele - nigdy nie wiemy czy z kopert. chociażby się zwróci. Lepiej wyprawić mniejsze wesele i mieć fajny start gotówkowy w nowe życie. Rozejrzałabym się najwyżej za kartą kredytową, żeby mieć większą płynność. Zobaczcie np. tutaj https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/ Nie chodzi już nawet o pay-back, ale o to, żeby mieć zawsze możliwość kupienia niezbędnych rzeczy. Chyba nawet jest jakiś okres, w którym jeszcze nie wchodzi oprocentowanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 210

PostWysłany: Pią 9 Lut 2024, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że fajnym rozwiązaniem są pożyczki bez baz. Jest dużo szybsza i łatwiejsza jeśli chodzi o załatwienie formalności. Pod adresem: https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd jest oferta takiej pożyczki, którą dodatkowo można wziąć online. Dla mnie brzmi to super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group