Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Witaminy w ciąży
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
YarnGol
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 11:51    Temat postu: Witaminy w ciąży Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do mam uśmiech brałyście może jakieś witaminy w ciąży, oprócz kwasu foliowego? Mnie lekarz niczego nie zalecił i nie wiem, czy to jego niedopatrzenie, czy faktycznie nie trzeba nic brać... Czytałam że jest coś takiego jak witaminy liposomalne https://vitallabs.pl/ i że lepiej się one wchłaniają, niż zwykłe kupione w drogerii. Chętnie bym je zażywała, żeby mieć pewność że z dzieckiem wszystko w porządku, ale nie wiem czy są zalecane dla kobiet w ciąży... Wiecie coś na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Nie 18 Sie 2019, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, ja nic poza kwasem foliowym nie brałam , z tym, że miałam wyższe stężenie, bo byłam otyła. Nie wiem, może dopytaj lekarza o resztę zapisanych leków? Może coś źle dobrał? A tak w ogóle to miałam suplement od Swansona, kupiłam w https://musclepump.pl/swanson . Mi ten sklep odpowiada, bo ma ekspresową wysyłkę no i oczywiście punkty lojalnościowe <3 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2019, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałam wszelkiego rodzaju witaminy jednak nie w postaci suplementów bo do tych nigdy nie ma pewności. Od siebie polecam też wykonać badania prenatalne dzieki ktorym bedziemy miec pod kontrolą proces rozwoju maleństwa w brzuszku uśmiech Szczegolnie warto wykonać test papp-a http://badanieprenatalne.com/test-papp-a/ aby mieć czy na tle genetycznym dziecko rozwija sie prawidlowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pon 21 Paź 2019, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze przed ciążą zaczęłam brać mamadha premium, bardzo mi się skład podobal, wszystkie potrzebne i zalecane składniki i nie trzeba było kilku różnych preparatów brać tylko te 2 tabletki dziennie. Te same witaminy brałam aż do końca karmienia piersią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Czw 21 Lis 2019, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od którego momentu zaczęłyście brać witaminy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moje mamadha to zaczęłam brać na jakiś 2-3 miesiące przed staraniami więc łącnie przed ciążą wszło koło 5 miesięcy, bo udało się w drugim cyklu. Czułam się dzięki temu dobrze przygotowania do ciązy, nigdy jakoś nie dbałam o dietę a nie chciałam zeby maluszkowi czego zabrakowało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 7 Gru 2019, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi się, że znaczne rezultaty potrafi również przynieść medytacja oraz ceremonie, takie jak prowadzi Maria Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Ceremonie-ONLINE/68 - uczestniczę w nich dopiero kilku tygodniu, jednak od tego czasu udało mi się wiele wynieść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolff.imani
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 9 Gru 2019, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem prowadzącym ciąże, który na pewno przepisze odpowiednie witaminy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dubaja
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 53

PostWysłany: Wto 14 Sty 2020, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to kwas foliowy https://www.doz.pl/apteka/p134137-DOZ_PRODUCT_Kwas_foliowy_tabletki_90_szt. niedrogi, zapas w sam raz na kilka miesięcy, koszt 13-14 zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 214
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sro 9 Gru 2020, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej by było sprawdzić dzięki badaniom krwi czego brakuje naszemu organizmowi. Poza tym tą kwestią powinien także zając się lekarz prowadzący ciążę. Zaś także nie tylko o witaminach warto myśleć, ale także o badaniach prenatalnych. Ja robiłam u pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie. A wy gdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group