Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Naturalne kosmetyki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mapetka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie 4 Sie 2019, 16:43    Temat postu: Naturalne kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia jaki skład powinien zawierać krem na twarz z przeznaczeniem na noc. Może ktoś z Wam interesuje się tym bardziej i byłby w stanie mi podpowiedzieć? Zależy mi na w 100% kosmetykach naturalnych jak te https://kalina-sklep.pl/kosmetyki-naturalne-do-twarzy/kremy-do-twarzy/ , które będą w pełni bezpieczne.

Ostatnio zmieniony przez mapetka dnia Sro 7 Sie 2019, 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Pon 5 Sie 2019, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To poszukaj w sieci, poza tym kosmetyki naturalne mają specjalne oznaczenia gwarancji naturalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 9 Sie 2019, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że tak... poszukaj, poszperaj, poczytaj w necie. Zobacz sobie chociazby tutaj w drogerii internetowej https://www.ekobieca.pl/pol_m_NATURALNE_Balsamy-i-kremy-312.html maja rozne serie. A jaki masz w ogole typ cery?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Mam takie pytanie, czy zdarza wam się kupować Zestawy dla kobiet - Ceneo.pl kosmetyków czy też kupujecie pojedyncze. Ja właśnie widziałam tutaj zestawy dla kobiet szamponów czy też kremów i zastanawiam się, czy są to dobre kosmetyki. Czy któraś z was może kupowała takie komplety, Jeśli tak to który i czy polecacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 1:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moimi faworytami sa zdecydowanie kosmetyki ze https://skinexpert.pl/ odkad ich uzywam moja skora jest wyraznie nawilzona i ma zdrowy wyglad, a ich konsystencja i zapach sa cudowne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greta544
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 13

PostWysłany: Sro 4 Wrz 2019, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne kosmetyki to dobry pomysł szczególnie dla alergików i osób z wrażliwą skórą
_________________
malesmyki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 6 Wrz 2019, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję kupić mydło na łuszczycę Nie wiem czy wiecie, ale to mydło uelastycznia, napina, wzmacnia, odmładza, wygładza i oczyszcza skórę. Pomaga zachować naturalne pH skóry, co jest bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mrovvinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 9 Wrz 2019, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używam tylko i wyłącznie naturalnych kosmetyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybierać kosmetyki naturalne, dla mnie ta kwestia nie podlega żadnej dyskusji. Jeśli przeglądam na przykład ofertę sklepu https://naturalniewloskie.pl , to skład tych włoskich kosmetyków jak najbardziej do mnie przemawia. Dlatego zrobię tam zakupy z pewnością. Tym bardziej, że do tej pory trafiałam na oferty sklepów z kosmetykami bardziej do pielęgnacji, a tutaj znaleźć można bogatę ofertę kosmetyków również do makijażu. Wcale też nie są drogie jak porównuję sobie z takimi tradycyjnymi, że tak je nazwę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Pią 13 Gru 2019, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zaczęłam interesować domową produkcją kosmetyków, sporo półproduktow można znaleźć w aptekach doz np. masło shea https://www.doz.pl/apteka/p134268-Botame_DIY_maslo_shea_50_ml świetne do bardzo suchej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group