Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka pożyczka o minimum formalności?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 13:47    Temat postu: Jaka pożyczka o minimum formalności? Odpowiedz z cytatem

Szukam aktualnie pożyczki w której byłoby minimum formalności.Jak jest również ze stopą procentową?
jest podana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Sro 21 Lis 2018, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jest podana przed wzięciem pożyczki. Firmy takie mają obowiązek przedstawiania realnej stopy oprocentowania. Wprawdzie jest ona najczęściej podana małymi lierkami na dole reklamy albo ukryta gdzieś w czeluściach umowy pozyczkowej ale jest. Dlatego też warto jest się wczytywać w to co się podpisuje bo często jest tak, że umowa wcale nie jest tak promocyjna jak to przedstawia dana firma.

Najlepiej zerknij sobie na stronę:
https://www.pb.pl/pozyczki-online-kolem-ratunkowym-dla-msp-830624
Możesz sie tam zorientować jak przedstawia się sytuacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Czw 7 Mar 2019, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam niedawno zastanawiałem się nad zdobyciem w ten sposób dodatkowej gotówki i powiem wam, że bardzo pomocny okazał się być dla mnie taki ranking pożyczek https://keszker.pl/ . Dzieki niemu i bardzo rzetelnie przedstawionym w nim informacją na temat rożnych ofert pożyczkowych dostępnych na rynku, bez problemu udało mi się wybrać taką, która była najlepiej dopasowana do moich możliwości finansowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Sro 13 Mar 2019, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta. Trzeba dopasować pożyczkę do aktualnej swojej sytuacji oraz jak widać na stronie https://www.zadluzenia.com/artykul/pozyczki-dla-emerytow/ do wieku. Świadczenia pieniężne są nawet udzielane dla emerytów. Niektóre firmy mają limit wieku, ale są i takie, które udzielą pozyczki emerytowi bez względu na jego wiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 238

PostWysłany: Sro 1 Maj 2019, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie firmę kredyt1000. Tak właśnie trafiłam na tą firmę. Wpisałam w wyszukiwarkę pożyczka bez zaświadczeń i z kilkunastu wybrałam tę firmę.Nie żałuję bo naprawdę dobre warunki oferują. No i 3 miesiące spłaty, więc super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Czw 9 Maj 2019, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo łatwo policzysz koszty pożyczki na https://kokos.pl/ - to sprawdzona firma, która w branży szybkich pożyczek działa od lata i ma wielu zadowolonych klientów, którzy wracają - to chyba najlepsza reklama i znak, że nie ma sie czego u nich obawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 30

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze mozesz skorzystać z usług profesjonalnego doradcy kredytowego. Firma Habza Finanse ma bardzo dobre opinie jeśli o to chodzi.
Pomoga nam uzyskać kredyt gotówkowy czy w przypadku zadłużenie pomogą z konsolidacja chwilówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Minimum formalności bez zbędnych pytań i gotówkę od ręki otrzymasz tylko w Smart Pożyczka https://smartpozyczka.pl/. Ja tam w każdym bądź razie brałam szybką pożyczkę i jestem z nich zadowolona. Jak będę musiała kiedyś znowu wziąć pożyczkę to tylko tam. Tam otrzymasz fachową pomoc i doradztwo nawet przez internet. Tam za pomocą suwaka sama decydujesz ile potrzebujesz i na jak długo a to uważam za bardzo duży plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 629

PostWysłany: Wto 30 Lip 2019, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii pożyczek polecam przejrzeć sobie ten artykuł http://www.wczestochowie.pl/artykul/32823,rrso--czyli-na-co-zwracac-uwage--biorac-pozyczke- . Możecie znaleźć tutaj sporo ciekawych informacji na temat tego na co zwracać uwagę kiedy decydujecie się wziąć pożyczkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolor76
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konsolidacja zwrot to coś, o czym zapomina wiele osób, a przecież warto ubiegać się o zwrot prowizji bankowej, bo można odzyskać pieniądze!
_________________
sklep akwarystyczny online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group