Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Larirald
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 7:20    Temat postu: PSWarch Odpowiedz z cytatem

Weryfikacja to oczywiście bardzo dobry pomysł - tylko że tak na dobrą sprawę nigdy nie ma 100% pewności, czy znalezione informacje są zgodne z aktualnym stanem faktycznym. My, zanim skorzystaliśmy z usług pracowni PSW http://pswarchitektura.pl/biuro-projektowe-pracowania-architektoniczna/, też szukaliśmy wszelkich możliwych opinii i nawet po podpisaniu umowy nie byliśmy absolutnie pewni, że nie będzie żadnej niemiłej niespodzianki - ale wszystko okazało się jak najbardziej w porządku Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
star3
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 2 Sie 2019, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad podjęcie współpracy z firmą, która zajmuje się zadaszeniami na balkon. Czy możecie mi coś polecić? Swoją drogą to znalazłem jedną [url=arctom.pl/pl/10-produkty]arctom.pl/pl/10-produkty[/url] ale prosiłbym o jakąś opinię na jej temat, bo w ciemno nic nie chcę kupić. Z góry dziękuję wam za pomoc. pozdrawiam i miłego dnia życze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Pią 2 Sie 2019, 11:54    Temat postu: fasady aluminiowe kielce Odpowiedz z cytatem

Jestem z mężem w trakcie budowania domu, poleca ktoś może jakieśfasady aluminiowe kielce ? Mamy straszny problem ze znalezieniem ich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 5 Sie 2019, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie bez projektu nie postawisz domu. Projekt to podstawa. Dlatego zajrzyj na stronę http://hbstudio.pl/, gdzie znajdziesz różne projekty domów jednorodzinnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 11:47    Temat postu: okna Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie nie sprawdzenia firmy, z której będę korzystać. Najbardziej ufam opiniom od moich znajomych, np pól roku temu chciałam wymienić okna, mieszkam w Bełchatów więc nie było dużego wyboru, na szczęście moja koleżanka rok wcześniej robiła remont domu i poleciła mi okna bełchatów, specjaliści , bez problemu wymienili mi okna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gomer
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 7 Sie 2019, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no takie rozwiązanie mi się wydaje ciekawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolor76
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że wszystko sprawdziłam. moja pani architekt zaproponowała mi schody samonośne legnica, ale ja wolałam mimo wszystko schody drewniane dolny śląsk. w końcu wspólnie ustaliliśmy, że najlepsze będą nowoczesne schody bolesławiec, ale nie wiem, czy podjęłabym tę decyzję jeszcze raz...
_________________
sklep akwarystyczny online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo istotną kwestią jest dach. Konstrukcja powinna być solidna i trwała. Dlatego zainteresujcie się wiązarami dachowymi w technologii płytek kolczastych: http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane . Myślę, że obecnie jest to jedno z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wraz4
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 20 Sie 2019, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solidny dach to podstawa, więc warto zwrócić uwagę na pewne specyfikację techniczne i zainteresować się badaniami radiograficznymi, żeby sprawdzić również jego szczelność
_________________
badania radiologiczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 113

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam producent domów drewnianych domyhbe.pl, firma w swojej ofercie ma budowe domów jednorodzinnych Szczecin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 5 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group