Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża pozamaciczna?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 12:38    Temat postu: Ciąża pozamaciczna? Odpowiedz z cytatem

Co trzeba wiedzieć na ten temat?
Kojarzycie jakieś stronki, gdzie znajdę jakieś informacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może na jakichś portalach parentingowych znajdziesz więcej informacji.
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/ciaza-pozamaciczna z kolei możesz poczytać sobie na stronce ginekologa.
Jest tam też właśnie garść przydatnych informacji na temat ciąży pozamacicznej.
Pewnie dowiesz się tam czegoś nowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze taka ciaza moze byc bardzo niebezpieczna... ogolnie jesli podejzewasz ciaze i wystapi u ciebie duzy bol podbrzusza to koniecznie trzeba to skontrolowac.. takie bole moga byc ciaza poza maciczna ale moga byc tez niebezpieczna torbiela itp. tutaj https://tantumrosa.pl/bol-podbrzusza-sugerujacy-bol-jajnika/ caly opis takich niebezpieczenstw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaninka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2018
Posty: 52

PostWysłany: Pią 20 Gru 2019, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noo ja Ci powiem, że miałam kiedyś tego typu problem, byłam przerażona, ale dr Judycka w Szpitalu Mazovia bardzo mi wtedy pomogła i przeprowadziła odpowiedni zabieg, a potem jeszcze byłam zapisana na wizyty kontrolne, bo trzeba patrzeć czy nic się nie dzieje po tego typu ciąży
_________________
Blog dla Kobiet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Pon 21 Cze 2021, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale akurat o takich kwestiach warto zawsze czerpać wiedzę w takich miejscach jak chociażby https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ Pamiętajcie, że tylko racjonalne podejście do tego tematu może zapewnić Wam bezpieczeństwo w temacie przyszłego dziecka. Nie ma co czekać i gdy coś złego zaczyna się dziać, to koniecznie tam zajrzyjcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pon 17 Lip 2023, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci znajdzie się wszystko na ten temat, ale jedno jest pewne. Ciąża pozamaciczna to wyrok - dziecko po macicą się nie rozwinie, tylko obumrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group