Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia z wystawy sprzedana jako suknia na miarę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lothar
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 17:18    Temat postu: Suknia z wystawy sprzedana jako suknia na miarę Odpowiedz z cytatem

Cześć,

dziś byłam przymierzyć po raz pierwszy suknię szytą na miarę, którą zamówiłam w styczniu. Okazuje się, że model mojej sukni zniknął z wystawy (reszta wystawy się wg mnie nie zmieniła).

Suknia, którą przymierzam jest taka sama wymiarowo jak suknia z wystawy, tj. była na mnie 10 cm za długa. Reszta wymiarów się zgadza, bo zamawiałam suknię wg rozmiaru z wystawy, tylko na wzrost 165 zamiast 180 cm. Mam buty na płaskim obcasie bo że względów zdrowotnych nie mogę nosić obcasów wyższych niż 2 cm.

Mam wrażenie, że Suknia, która jest niby szyta na miarę, jest tą suknką z wystawy... czy macie radę jak to zweryfikować/udowodnić salonowi?

Jutro umówiłam się od razu z właścicielem. Ale pani sprzedawczyni powiedziała, że "nie gwarantuje, że otrzymam potwierdzenie zamówienia sukni u producenta". Zaniepokoil mnie też fakt, że dziewczyna, która po mnie przymierzała suknię miała ją idealnej długości!

Pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 23 Kwi 2019, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się kupuje w sprawdzonych salonach to na pewno nie powinno być z tym problemu, ja żadnych nie miałam jak moją suknie kupowałam. Z pewnością chodziłaś po różnych miejscach zanim znalazłaś tą idealną dla Ciebie suknie. Warto na pewno też zajrzeć na do salonu https://www.agnesfashiongroup.pl/ Mają kilka punktów w Polsce. Mają bardzo ładne kolekcje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Szkodzińska
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Cze 2019, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w jakim salonie kupowałaś suknię ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Pią 21 Cze 2019, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz mieć pewność, że kreacja na którą się zdecydowałaś jest faktycznie szyta na miarę, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie takiego miejsca jak Salon Sukni Ślubnych Honoratka w Nowym Sączu. Można tam zakupić suknie ślubne już za 1800 PLN, jeżeli są szyte na miarę, bądź też gotowe modele z ubiegłorocznej kolekcji w cenie poniżej 800 złotych, przy czym są one nie tylko pięknie i starannie wykończone, ale dla pań krawcowych nawet nieco większy rozmiar nie stanowi przeszkody w stworzeniu wymarzonej sukienki dla panny młodej:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 28 Cze 2019, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apropos butów to polecam Ci się rozejrzeć na stronie jaką jest https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-17-slupek.html Moja przyjaciółka zza biurka pokazała mi ten sklep i jestem tutaj częstym gościem. Trzeba przyznać że oferty są bardzo interesujace
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esel112
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 4 Sie 2019, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Mam ślub za cztery miesiące i zastanawiam się nad suknią dla siebie. Jest jedna taka jedyna okazja, więc na prawdę mam sporo dylematów co do kreacji w ten wyjątkowy dzień. Jedną znalazłam https://boso.nu/tagi/suknie-slubne-boho/ ale nie wiem co o niej sądzić. Czy któraś z was już miała podobną? Byłabym wdzięczna za podpowiedzi w tym temacie. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamuuncik
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 25

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to przez jakiś czas chciałam kupić używaną suknie, kilka nawet oglądałam, ale żadna nie pasowała. Najlepiej jednak wybrać się do salonu, pooglądać suknie ślubne, też to jest coś magicznego muszę to przyznaćVery Happy Byłam w kilku salonach w Katowicach, jednak to w Cloo https://cloo.pl/ najbardziej spodobały mi się ich nowe kolekcje sukien ślubnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikorka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 196

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co w ogóle kupować jak można tylko wypożyczyć? Koszty są dużo mniejsze, a nie widzę sensu aż tyle wydawać na coś co założymy tylko raz w zyciu. Dlatego zostawię namiar na https://oshare.pl/29-eventy-slub-wesele - tu znajdziecie bardzo wiele pięknych sukienek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że tak uparcie szukasz, suknie ślubne Lublin trzeba kupować te wymarzone i perfekcyjne Very Happy Ja swoją szyłam na miarę, byla odwzorowaniem sukni po babci uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group