Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wykładzina podłogowa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
torch
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2016
Posty: 65

PostWysłany: Sob 10 Sie 2019, 20:32    Temat postu: wykładzina podłogowa Odpowiedz z cytatem

wykładzina podłogowa

W małych wnętrzach nie sprawdzają się wyładziny dywanowe w duże wzory, które dodatkowo pomniejszają optycznie pomieszczenia. W takim przypadku lepszym wyborem będzie wykładzina dywanowa jednobarwna lub ozdobiona bardzo drobnym wzorkiem. Jeśli chcesz optycznie poszerzyć długie i wąskie wnętrze, wybierz wykładzinę w pasy (prostopadłe do dłuższego boku pomieszczenia).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cenne porady, dla osób, które zdecydują sie na wykładzinę. Trzeba tylko mieć świadomość, że podłoga to nie tylko jej zewnętrza warstwa, ale także to co się pod nią znajduje. Chodzi mi przede wszystkim o dobry podkład. Trzeba wybrać taki, aby zwiększał komfort użytkowania podłogi, oraz zwiększył jej żywotność. Bardzo dobry jakościowo podkład ma firma Organika - http://www.pianomat.pl/ . Znajdziecie u nich profesjonalny podkład pod wykładzinę (pianocarpet), jak i pod podłogi pływające. Ich podkłady mają doskonałe właściwości wyciszające i docieplające - co ma ogromny wpływ na komfort użytkowania podłogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mlubowitz
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 20 Lip 2020, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wykładzinę się bardzo ciężko czyści, nie jest to funkcjonalne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pon 24 Sie 2020, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze sobie wszystko przemyślcie:) Wiadomo, że podloga musi grać z meblami, te z roletami itp. itd. Porady aranżacyjne od https://chobotdesign.pl/portfolio/jakie-meble-pasuja-do-ciemnej-podlogi/ mogą wam się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 9 Paź 2020, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolenniczką wykładzin podłogowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pazeh
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 39

PostWysłany: Pon 28 Gru 2020, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to ja nic do takich wykładzin nie mam, ale wydaje mi się, że tanie panele winylowe mogą być lepszym rozwiązaniem. Mniej kosztują, a z drugiej strony wizualnie prezentują się znacznie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Sro 12 Maj 2021, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje że podłoga drewniana to dobre rozwiązanie. Jest ona wytrzymalsza niż panele czy wykładzina piękne i naturalnie wygląda i to dobre ekologiczne rozwiązanie. Widziałem też na stronie sklepu https://venifloor.com/ że to opłacalna opcja bo oni mają świetne oferty. Sprawdźcie tez. Zachęcam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rbeahan
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Mielec

PostWysłany: Sro 19 Maj 2021, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wykładziny w Castoramie, są w super cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej wykładzin nie mam, wole zwykle podlogi, ktore łatwo się czyści takimi szczotkami jak np. te z https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/szczotki-i-zmiotki/4766. Według mnie wtedy łatwiej o porządek zadbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nigdy samej wykładziny u mnie w mieszkaniu nie miałam więc nie wiem jak w ogóle ona się sprawdza. Za to jestem wielką fanów dywanów i to je najczęściej można spotkać w moich wnętrzach. W sumie jak już nawet widziałam w sklepie https://homecarpets.pl/139-dywany-w-kwiaty to oczywiście same dywany w kwiaty są moim zdaniem bardzo fajną sprawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group