Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stylistka ślubna

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaloz-szpilki
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pon 4 Lut 2013, 12:45    Temat postu: Stylistka ślubna Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkie przyszłe Panny Młode! Jeżeli nie wiecie jaką wybrać suknię do swojej sylwetki, macie problem z dodatkami, fryzurą, makijażem - chętnie Wam doradzę Dobiorę też odpowiedni garnitur dla Pana młodego, sukienkę dla mamy czy druhny. Wiem jaki to stres, gdyż sama jestem w tej sytuacji (ślub w sierpniu ), a chcę Wam go oszczędzić. Zajmuję się stylizacją i wizerunkiem już od dłuższego czasu. Serdecznie zapraszam!


Reklama usunięta przez moderatora. Proszę o zapoznanie się z regulaminem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja stylistkę polecam nie tylko na ślub, z mężem skorzystaliśmy z zakupy ze stylistką kraków i teraz cieszymy się też po ślubie dobrym wizerunkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybierałam suknię z moją mamą i druhnami, ale mąż zamówił sobie stylistę w Marcus Kerr (taki nowy, bardzo duży sklep z garniturami w Toruniu) i w sumie na dobre mu to wyszło. Jest trochę nieproporcjonalny i różnie to u niego bywa - czasami wygląda świetnie, a czasami komicznie, więc chciał żeby ktoś mu doradził chociaż na ślub Very Happy Wyglądał naprawdę wyśmienicie - piękny, granatowy garnitur i do tego brązowe dodatki. Jakbym to nie ja stała obok niego przy ołtarzu, to byłabym zazdrosna oczko Sklep i stylista naprawdę godny polecenia - jest z czego wybierać i dobierać, a obsługa zna się na swoim fachu.
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NataliaB
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sob 10 Sie 2019, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stylistka ubierała tylko Was, czy druhny też? Czy to raczej nie Ameryka i każda druhna wedle własnego uznania Very Happy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group