Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rozwód
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyna012
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 32

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 10:51    Temat postu: Rozwód Odpowiedz z cytatem

Ślub był piękny ale co z tego... skoro mnie zdradzał! Dziewczyny strzeżcie się drani smutny mi już jedynie pozostał prawnik rozwody szczecin
_________________
aquaforest sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaKowal
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 8 Sie 2019, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi z rozwodem pomogła Kancelaria Kowalskich z Wołomina - warto było jechać z Warszawy, żeby ich poznać, bo są naprawdę świetni i niezawodni: https://kancelariekowalscy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Czw 8 Sie 2019, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o takie rzeczy to najlepiej będzie zdecydować sie na pomoc prawników. Ci pomogą wam przejść szybko i skutecznie przez ten trudny proces. Widziałam, ze w kancelarii adwokackiej http://adwokat-nawojski.pl pomagają przy rozwodach, może tam się udacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matop48
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 9 Sie 2019, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest potrzebny mi bardzo dobry adwokat do pomocy w celu przeprowadzenia rozwodu. Jak wybrać takiego adwokata, aby nie żałować, a sprawa potoczyła się dla mnie pomyślnie?
_________________
prawnik rozwody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroKaro28
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi bardzo pomogła kancelaria adwokacka kalisz. Zamknęliśmy się w jednej sprawie bez nie potrzebnych dodatkowych kosztów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna2anna
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią 16 Sie 2019, 12:22    Temat postu: polecam Odpowiedz z cytatem

Polecam mec. Dariusza Staniszewskiego. Niestety musiałam przechodzić przez rozwód. Miało być miło i ugodowo, a okazało się, że jednak nie do końca. Dlatego cieszę się, że się zdecydowałam na tego adwokata. Zaoszczędziłam sporo nerwów i niepotrzebnych kłopotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
saly22
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 20 Sie 2019, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Czy znacie może jakiegoś adwokata w okolicach Poznania? Gdyż od przeprowadziłem się tutaj i potrzebuję porady prawniczej. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
_________________
prawo medyczne praca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melania1
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Wisła

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko przebrnąć przez rozwód, zawsze jest to emocjonalna sprawa dla każdego raczej. Na tej stronie https://kancelariaadwokacka24.pl/index.php/2019/08/19/czy-malzonkom-przysluguja-alimenty-po-rozwodzie/ znalazłam dużo ważnych informacji, o alimentach itp, o których nie byłam świadoma wcześniej, myślę, że, przyda się podczas przechodzenia przez rozwód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tez mnie zdradzał. Nawet po nim nie płaczę, skoro nie miał na tyle odwagi, żeby mi powiedzieć, że mnie już nie kocha. A jak szukacie adwokat Gdańsk, to polecam panią Chmielewską. Najlepsza porada prawna Gdańsk właśnie u niej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 5 Wrz 2019, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystałyście z usług prawnika podczas spraw rozwodowych? Czytałam na https://www.kancelariakrs.pl/rozwod-od-czego-zaczac/, że warto się na to zdecydować, gdy wnosicie o orzekanie o winie. Takie procesy należą do najtrudniejszych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group