Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szczepienia i badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GosiaIwi
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Białogard

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może uznacie, że jestem niedoświadczona, ale byłam niedawno na szczepieniach i w karcie podbiła się pieczątką pielęgniarka. Byłam tak zaskoczona, że myślałam że to była jej fanaberia żeby mieć pieczątkę... Znalazłam artykuł https://lokbialogard.pl/pieczatki-medyczne-co-powinny-zawierac-pieczatki-kieszonkowe/ i faktycznie są na to regulacje. Tylko się ze mnie nie śmiejcie. Zwróciłyście na to uwagę? uśmiech
_________________
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluns
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 6 Cze 2019, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no faktycznie coś takiego może być dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeris213
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 27 Cze 2019, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Szukam kliniki kardiologiczne, która pomoże mi rozwiązać problem związany z HLHS, czy możecie mi taką polecić? Swoją drogą to tutaj jedną znalazłem https://kardiochirurgiadziecieca.cm-uj.krakow.pl/dla-pacjentow/leczone-wady-serca/zespol-hipoplazji-lewego-serca-hlhs/ ale nie znam jej, więc nie bedę się wypowiadać. Prosiłbym natomiast o rekomendacje oraz o pomoc w załatwieniu problemu. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ofero2
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 31 Lip 2019, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Za jakiś czas będę musiał zorganizować imprezę masową w okolicach Gdanska i szukam firmy, który zapewni solidny transport medyczny. Z góry dzięki za pomo. Pozdrawiam
_________________
https://www.medcam.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
komfo12
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 4 Sie 2019, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety niczego nie znam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sob 10 Sie 2019, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam że szczepienia i badania to mega ważna rzecz. Nie mam co prawda szczepionki na hpv bo w naszym regionie nie było nigdy takich szczepień a teraz to już nawet chyba za późno bo ginekolog mówił że mam zmiany na szyjce macicy wywołane tym wirusem, na szczęście niewielkie bo w porę poszłam na badanie, wystarczy że przez pół roku będę stosować papilocare i powinno wszystko wrócić do normy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amber49
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2019, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o antyszczepionkowacach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2019, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Jak ktoś z was poszukuje naprawdę bardzo dobrej strony w kwestiach zdrowotnych oraz o lekach i tak dalej, to zachęcam sprawdzćstronę ktomalek:URL. Mnóstwo tam przydatnych rzeczy Very Happy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dkihn
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 19 Wrz 2019, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wyryto u mojego dziecka TAPVR, czyli całkowity nieprawidłowy spływ żył płucnych. Kosztuje nas to dużo stresu, ale jest to wada do leczenia. Szukamy z rodziną dobrej kliniki, która zajmie się naszym synem. Zastanawiam się, czy to miejsce będzie odpowiednie https://kardiochirurgiadziecieca.cm-uj.krakow.pl/dla-pacjentow/leczone-wady-serca/calkowity-nieprawidlowy-splyw-zyl-plucnych-tapvr/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bierendaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 31

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2019, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto systematycznie się badać, jak coś się dzieje to zdecydować się na poradę lekarza. Ja już mam swoje sprawdzone miejsce gdzie wybieram się z różnymi problemami. Sprawdźcie sobie ofertę od http://inmedico.pl Jest to centrum medyczne z Tychów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55  Następny
Strona 53 z 55

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group