Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rzęsy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Pią 2 Sie 2019, 10:22    Temat postu: rzęsy Odpowiedz z cytatem

Hejka, poleci ktoś jakiś dobry salon z przedłużaniem rzęsy nowa huta ? Jestem przed ślubem i chce sobie zrobić żeby ładnie wyglądały. Koleżanka robi je sobie od kilku miesięcy i jest zachwycona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 2 Sie 2019, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej zadbać o swoje naturalne rzęsy? Przedłużanie je tylko zniszczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 557
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 16 Sie 2019, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno skończyłam kurs przedłużania rzęs i muszę przyznać, że jestem z niego zachwycona oczko W krótkim czasie sporo się nauczyłam, więc jeśli któraś z was byłaby zainteresowana to polecam zajrzeć na stronę https://lashdesign.pl/kursy-przedluzania-i-zageszczania-rzes/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne rzęsy to wizytówka każdej kobiety. Moim zdaniem przedłużanie rzęs nie jest wcale takie dobre, bo po pierwsze od razu widać, że rzęsy są sztuczne a poza tym doklejanie rzęs może osłabiać naturalne rzęsy więc chyba nie jest to dobra opcja. Ładny efekt można uzyskać stosując laminację i lifting rzęs. Salon https://jadoreinstytut.com/lvl-laminowanie-rzes-keratynowy-lifting posiada korzystną ofertę na tego typu zabiegi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Wto 1 Paź 2019, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przedluzane rzesy są nienaturalne i widac ze sztuczne.. raz zalozylam i zalowalam.. potem moje byly bardzo slabe.. teraz chodze do Dermed do katowic na podkrecenie i lifting i to jest super uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lewer35
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sro 9 Paź 2019, 21:43    Temat postu: asdasadadsasfaf Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam tu wiedzy. Ktoś inny musi Ci pomóc.
_________________
Pamięć nie jest od pamiętania, lecz od wspominania, a to nie to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group