Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciążowe dolegliwości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam mój pierwszy test ciążowy kiedy zrobić ? jak go zrobić? i inne sto pytań na minutę. Zrobiłam test pomimo braku dolegliwości a i tak wyszło że jestem w ciąży. To był najpiękniejszy dzień mojego życia który z chęcią bym powtórzyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakro
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 106

PostWysłany: Wto 28 Maj 2019, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hemoroidy w ciąży to bardzo częsta uciążliwość, tak jak i zaparcia. Warto do swojej diety włączyć więcej pokarmów zawierających błonnik, pić dużo wody i w miare możliwości ruszać się. Jest mnóstwo naturalnych sposobów radzenia sobie z nimi ( czytaj tutaj: https://www.zdrowyportal.org/5665/hemoroidy-w-ciazy-jak-leczyc-i-zapobiegac-hemoroidom-w-ciazy/) mnie osobiście pomogła homeopatia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julciak
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pią 31 Maj 2019, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie się nie obyło bez żylaków, puchnięcia nóg i ogólnego bólu, pieczenia łydek. Tak szczerze to najbardziej mi to dokuczało, nawet zgaga nie była taka męcząca. Zwłaszcza, że w domu był dwulatek, nie dało się przy nim leżeć z nogami w górze pół dnia, a tylko to pomagało. Za namową lekarza kupiłam sobie dlatego podkolanówki uciskowe, zamawiałam na https://venoflex.pl/. Świetna sprawa naprawdę, jak macie podobne problemy to bardzo polecam. Te podkolanówki co akurat miałam były zimowe, ale w ofercie mają różne, i kolory można sobie dobrać i wzory. Oczywiście lekarza radzę się doradzić najpierw, są też dostępne na tej stronie specjalne ciążowe rajstopy kompresyjne. Z wytrzymałych materiałów, nie ma obaw że się szybko zniszczą czy zużyją. Mnie posłużyły całą ciążę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno chociaż połowa kobiet będących w ciąży, kiedykolwiek doświadczyła zgagi. Przyznam szczerze, że jest to bardzo nieprzyjemne. Znalazłam ostatnio ciekawy artykuł : https://www.bee.pl/sposob-na-refluks-i-zgage-czyli-dobry-plan-zywieniowy-a-172.html w którym można przeczytać wiele interesujących rzeczy odnośnie tej przypadłości. Podobno najczęściej wywołują ją cytrusy, pomidory i kawa. Wiedziałyście o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 30 Cze 2019, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mdłości już co prawda są za mną jednak w dalszym ciągu mam wahania nastrojów spowodowane nieprawidłowa pracą hormonów. Po konsultacji z ginekologiem zaczęłam stosowac https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kastii
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 41

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi niestety od jakiegoś czasu słabo się oddycha w takie upały i sprawdzam rzeczy takie jak wentylacja mechaniczna w domu i teraz sie zastanawiam, bo sporo osob poleca ktos z naszych forumowiczow zastosowal taka wentylacje w domu? Jak sie sprawuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 616

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy widzieliście juz ofertę sklepu sprzęt ortopedyczny ? Zakupy przez internet pozwalają oszczedzic sporo wolnego czasu . Jezeli jestescie zainteresowani to sprawdzcie sobie ich ofertę i oceńcie sami, polecam i pozdrawiam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Sob 20 Lip 2019, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie ciąży borykamy się bardzo często z infekcjami i zapaleniem pochwy i chciałam zapytać czy stosujecie octenisept? Przekonałam się, że jest doskonały do leczenia w obrębie narządów płciowych i bezpieczny dla kobiet w ciąży. Poczytajcie sobie tutaj octenisept a ciąża są tam wszystkie ważne informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Notunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Sob 20 Lip 2019, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda z nas doskonale wie jak ważna jest ogólna higiena w czasie ciąży ale również higiena krocza po porodzie dlatego zachęcam do używania octeniseptu, zapewniam, że nie szczypie a dzięki temu, że zawiera oktenidyne ma działanie odkażające i przeciwbakteryjne. Poczytajcie o tym i zacznijcie stosować już dziś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emras4
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 1 Sie 2019, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sobie z nimi radzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103  Następny
Strona 99 z 103

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group