Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ginekolog - prywatnie, czy z NFZ
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 8 Lip 2019, 10:37    Temat postu: Ginekolog - prywatnie, czy z NFZ Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda, że prywatni ginekolodzy są znacznie delikatniejsi i przyjemniejsi do pacjentów od tych z NFZ? Do tej pory nigdy nie byłam u prywatnego ginekologa i przyznaje, trafiło mi się kilka nieprzyjemnych akcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 10 Lip 2019, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci, że różnie to wygląda. Czasami na NFZ też można trafić do dobrego specjalisty, jednak znacznie łatwiejsze jest to jednak u tych prywatnych. Dlatego właśnie chodzę do https://drmichalikclinic.pl/ i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pon 15 Lip 2019, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bylam u kilku i na nfz i prywatnie i nie widze roznicy.. to chyba zalezy od sposobu bycia osoby.. jedynie wiedza sie bardzo roznia.. gdy lekarz na nfz powiedzial ze wynik cytologi mam nieprawidlowy nie zaproponowal mi nic wiecej.. poszlam do innego prywatnie a ten odrazu zrobil kolposkopie ktora wykazala wirusa HPV. Dzieki niemu jestem w trakcie leczenia żelem papilocare i czekam jak zmiany w szyjce sie cofna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety mam nieco gorsze skojarzenia z państwową słuzbą zdrowia. Najczęściej mam takie "szczęście", że zostaję potraktowana z tzw. buta. Nie wiem, czy ja wyglądam jak 100 nieszczęść, by mnie tak traktować? Dlatego też wolę pójść do lekarza prywatnie, wtedy jest zupełnie inna bajka. Mam pytanie, czy jesteście zadowolone z irygatora pochwy? Konkretnie chodzi mi o coś takiego https://sanity.pl/irygator-femina-sanity/ Nasłuchałam się od koleżanki, że to taka rewelacja w utrzymaniu higieny pochwy. W sumie to cena niewysoka, zatem nic nie ryzykuję. Doczytałam na stronie, że irygator pomaga w zachowaniu naturalnego składu flory bakteryjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 26 Lip 2019, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nigdy nie byłam na NFZ u ginekologa. Zawsze chodzę prywatnie do gabinetu w https://sierant-gabinety.pl/. Bardzo profesjonalne podejście i dokładnie przeprowadzone badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Czw 1 Sie 2019, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy tak naprawdę. Czasami ci dobrzy lekarze przyjmują tylko prywatnie. Ja ogólnie chodzę do ginekologa w Kołobrzegu - pani doktor Barbary Blicharczyk. Chodze prywatnie do niej do gabinetu na ulicy Szpitalnej. Wizyta raz na pół roku to nie jest wielkie halo, ale jest ona naprawdę bardzo fajna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Sob 10 Sie 2019, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

landryneczka napisał:
ja bylam u kilku i na nfz i prywatnie i nie widze roznicy.. to chyba zalezy od sposobu bycia osoby.. jedynie wiedza sie bardzo roznia.. gdy lekarz na nfz powiedzial ze wynik cytologi mam nieprawidlowy nie zaproponowal mi nic wiecej.. poszlam do innego prywatnie a ten odrazu zrobil kolposkopie ktora wykazala wirusa HPV. Dzieki niemu jestem w trakcie leczenia żelem papilocare i czekam jak zmiany w szyjce sie cofna



muszę chyba też zmienić ginekologa, mój nic mi nie proponował, kazał przyjść na kolejne badanie za pół roku, słyszałam coś o tym żelu jak czytałam o tym wirusie, to nowy lek ale pacjentki potwierdzają jego skuteczność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Sob 10 Sie 2019, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od lekarza, ale nie czarujmy się, że prywatnie lekarz ma więcej czasu dla nas, nawet prywatny numer często daje itd Jednak, kiedyś dawno temu miałam świetnego lekarza na nfz, niestety wyjechał za granicę. Teraz też trafiłam na cudownego lekarza, który leczy moje torbiele http://www.maciejzalewski.pl/porady-medyczne/torbiele-jajnikow i nie zamieniłabym go na żadnego innego. Czasem warto inwestować w swoje zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sro 14 Sie 2019, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam doświadczenie w leczeniu się prywatnie i państwowo i muszę przyznać że różnica jest diametralna. Chodzi zarówno o podejście do pacjenta, badania czy nawet wygląd gabinetów czy całego oddziału i szpitala. Dlatego już wiem, że nie wiem co by się musiało stać żebym zrezygnowała z moejgo pakietu w medicover
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 10 Wrz 2019, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie miejsca, w którym będziecie mogli umówić się na wizytę do lekarza przez internet, to polecam wam zajrzeć tutaj : https://lekarzebezkolejki.pl/blog/skolioza-jakie-sa-przyczyny-i-metody-leczenia-tej-wady-postawy/w-446 Dodatkowo, możecie tam przeczytać wiele ciekawych artykułów na temat zdrowia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group