Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jak dbacie o włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
newyorkstyle
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon 11 Mar 2019, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja polecam ciepłe drożdże raz dziennie. Ja używałam p[rzez miesiąc nie tylko urosły mi około 8 cm ale i bardzo sie wzmocniły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sob 15 Cze 2019, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim regularnie odwiedzam salon fryzjerski https://www.salonyfryzjerskiefigaro.pl/ bez tego ani rusz, moje wlosy sa bardzo wymagajace i jednak zabiegi wykonane przez profesjonaliste sa najskuteczniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wraz z mamą co miesiąc melduję się u dziewczyn w In Harmony, które dokładnie wiedzą jakie potrzeby mają nasze czuprynki - delikatne cięcie, jakiś zabieg pielęgnacyjny i od razu lepiej uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sera33
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze chodzę do salon urody kraków. Mam tam u nich sprawdzonego fryzjer grzegórzki. Dzięki temu moje włosy są trwałe i zadbane. Polecam wszystkim do zapoznania się ze stroną salonu: https://bellissimakrakow.pl/uslugi/fryzjer/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marzenap
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku najlepiej działają odpowiednio dopasowane kosmetyki i regularne odświeżenie fryzury u fryzjera, który już nieco zna moje włosy i wie, co im pomaga, a co zdecydowanie nie służy. Czasami wystarczy tylko lekkie podcięcie, a czasami jeszcze jakaś maska nawilżająca albo zabieg, który usuwa rozdwajające się końcówki. Nie są to więc jakieś uciążliwe zadania, ale faktycznie dzięki nim włosy wyglądają znacznie lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głowę myję zwykle co drugi dzień. Używam ziołowych szamponów, bardzo lubię serię Barwa Natury, szczególnie szampon z lnem. Moim ostatnim odkryciem są szampony firmy Nacomi, z naprawdę dobrym składem, często sięgam też po serię Babuszki Agafii. W sklepach stacjonarnych bywa problem z ich dorwaniem jednak warto poszukać w sklepach internetowych, dobre ceny na naturalne kosmetyki jak rownież rosyjskie znajdziecie tutaj:
https://darmarsklep.pl

No i nie polecam na pewno przesadzac z używaniem prosownicy i suszarki. Nic tak nie niszczy włosów jak ciepłe powietrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Sob 27 Lip 2019, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi dużo dała zmiana sprzętu jakiego używałam na co dzień do włosów, częto korzystam z suszarki bo rano przed pracą myję włosy, kupiłam sobie nową suszarkę od babyliss, w media markt jest teraz duży rabat na model 6730e, własnie ten kupiłam, włosy po suszeniu są dużo bardziej miękkie, przyjemne w dotyku i można wysuszyć je ekspresowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibson23
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Szukam dobrych odżywek do włosów, gdyż nie ukrywam, ze z moich obserwacji wynika, że są one co raz słabsze. Czy możecie polecić jakieś kosmetyki? Z góry dziękuję. Pozdrawiam
_________________
profesjonalne kosmetyki do włosów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zażywam minerały koloidalne, łykam od pół roku i zauważyłam duża poprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja standardowo - wizyta w In Hramony raz w miesiącu a tak podcięcie końcówek, farbowanie i profesjonalna pielęgnacja - nic więcej do szczęścia moim włoskom nie potrzeba uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 31 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group