Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzyka
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Maj 2019
Posty: 64

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 10:08    Temat postu: Gabinet medycyny estetycznej w Krakowie Odpowiedz z cytatem

Jaki polecicie?

Może dodam, ze chciałabym wybrać się na zabieg mezoterapii a do kosmetyczek nie mam zaufania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuchel
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2019
Posty: 92

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i dobrze Sama w sumie równiez nie wybrałabym sie do kosmetyczki na zabieg z igłami. O wiele lepiej wybrac się do lekarza. Daję tutaj kontakt do Cliniqmed:
https://cliniqmed.pl/oferta_categories/medycyna-estetyczna/

Bardzo dobry gabinet medycyny estetycznej. Super zabiegi ,mila obsługa. Na miejscu powinni obejrzeć Twoja cerę i doradzić jakie zabiegi dadza najlepsze efekty. Rewelacyjne ceny warto skorzystać - sama mam spore problemy z cerą i do tej pory byłą w wielu gabinetach kosmetycznych, jednak z efektów w tym gabinecie jestem najbardziej zadowolona. Bo są naprawdę dobre!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba oferta kliniki tej https://www.magicznaklinika.pl . Mają fajne propozycje w dobrej cenie i na pewno nie jedna osoba będzie zadowolona z tego typu zabiegów na aż tak dobrych preparatach jak są te właśnie w tej klinice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Wto 30 Lip 2019, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie rzeczywiście sporo jest miejsc gdzie można sobie troszkę pomóc i poprawić nieco w swojej urodzie uśmiech cellulit, może drobne zmarszczki. Osobiście polecam to miejsce na Saskiej Kępie https://www.facebook.com/SaskaLados/, myślę, że tam pomogą kompleksowo we wszystkich Twoich problemach dotyczących wyglądu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeoniaX
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto 30 Lip 2019, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Krakowie od kilku lat i bardzo cieszę się, że w trakcie przygotowań do ślubu udało mi się natrafić na fantastyczne miejsce tworzone przez profesjonalistów, w którym mogłam bez przeszkód korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Do gustu przypadła mi zwłaszcza karboksyterapia — innowacyjna metoda polegająca na wstrzykiwaniu w podskórne tkanki dwutlenku węgla. Pierwsze efekty pojawiły się u mnie po zaledwie trzech zabiegach. Dzięki temu do ślubu mogłam iść w mojej wymarzonej sukni odsłaniającej ramiona i plecy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lila87
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 10

PostWysłany: Sob 24 Sie 2019, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też w Magicznej klinice byłam i mogę polecić. Oferty są zawsze fajne i elastyczne, można w fajny sposób dobrać coś odpowiedniego. Panie doradzą na konsultacji to co najbardziej będzie dla nas przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja robiłam w Magicznej Klinice botoks na okolice pach ( by zapobiec nadmiernemu poceniu się) i modelowanie nosa. W obu przypadkach 100% zadowolenia z zabiegu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata0101
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest koszt przeciętny w Krakowie usunięcia zmarszczek: lwiej i kurzych łapek . I gdzie najlepiej się udać?



______________
https://dermestetic.eu/botoks/botoks-na-zmarszczki-i-skutki-uboczne-botoksu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sro 28 Sie 2019, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem będzie dobra magiczna klinika. Sprawdzi się rewelacyjnie w Krakowie pod każdym względem . Warto czasem zainwestować w siebie. Koszt najlepiej skonsultować z kliniką, ponieważ to zależy od zaawansowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 25 Lis 2019, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mezoterapia to tylko Neonia w Krakowie. Oni wykonują zabiegi mezoterapii igłowej, o których więcej poczytasz sobie na stronie https://neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa-krakow/. Efekty są świetne - skóra wygląda młodziej i świeżej. Polecam się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group