Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 318, 319, 320 ... 337, 338, 339  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma zdecydowała się na ofertę, którą poradziła jej poradnia dietetyczna poznań. Zapisała się na warsztaty dietetyczne. Mega efekty Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garry
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 19

PostWysłany: Sob 20 Lip 2019, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sam sobie gotuje i z racji, że nie lubię ścisku i że cenię sobie przestrzeń, ćwiczę we własnych 4 kątach uśmiech Kupiłem troszkę sprzętu i była to najlepsza decyzja z możliwych. Zdziwiło mnie to, że za niecałe 3 tys. można kupić bramę taką jak w sklepie https://kelton.pl/pol_m_SPRZET-SILOWY_BRAMY-NA-SILOWNIE-497.html . Wykonuje na niej 80% moich wszystkich ćwiczeń uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dotychczas był problem z odżywianiem się i to się przyczyniło do mojej nadwagi. Jadanie o różnych porach i praktycznie cokolwiek, bez większego zastanowienia. Moja znajoma zasugerowała mi, żeby przejrzeć sobie firmy cateringowe https://dietly.pl/catering-dietetyczny/rudaslaska i zdecydować się na dietę pudełkową. Po większej analizie uważam, że jest to dobre rozwiązanie i początek czegoś nowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie tez walcze jak WY z nadwagą i wyczytałam że podobno ryby wspomagają odchudzanie, a wiec czy np. taki łosoś https://mowisalmon.pl/produkty/mowi-pure-losos-wedzony-na-zimno-4-plastry/ będzie odpowiednim dopełnieniem naszej zdrowej dietki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kane11
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 2 Sie 2019, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co polecacie na odchudzanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 9:56    Temat postu: poradnia dietetyczna Odpowiedz z cytatem

Tez miałam problem ze schudnięciem, ślub za 5 miesięcy a przez chorobę mojej mamy zajadałam stres i przytyłam 6 kilo, zaczęłam bać się że w wkrótce nie zmieszczę się w suknie ślubną. Udałam się więc do poradnia dietetyczna poznań i tam Pani dietetyk opracowała mi szybką dietę i ćwiczenia teraz schudłam już 7 kilo ! Jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pią 23 Sie 2019, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie odchudzania, myślę, że możecie zajrzeć na tę stronę : https://osmelhores-suplementos.com.br a z pewnością dowiecie sie czegoś nowego na temat diety i zdrowego odżywiania. Sądzę, że zainteresuje was tam kilka poruszonych tematów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 6 miesięcy ślub, a ja mam trochę kilogramów za dużo, więc stwierdziłam, że spróbuję dieta pudełkowa Poznań. Wiem, że teraz mega popularne i wydaje się, że mocno rozdmuchane przez influencerki itd, ale naprawdę widzę lekką poprawę w wyglądzie. catering dietetyczny Poznań to wcale nie był taki głupi pomysł język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc się odchudzać na pewno nie powinnaś zatrzymać sie na samej diecie, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia! na tej stronie https://www.marbo-sport.pl/product-pol-15898-Wioslarz-magnetyczny-Aquo-BH-Fitness.html znajdziesz bardzo dużo interesujących ofert ktore z pewnością Ci się bardzo spodobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech Super pomysły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 318, 319, 320 ... 337, 338, 339  Następny
Strona 319 z 339

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group