Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Leki na odchudzanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 12:21    Temat postu: Leki na odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Tyle się mówi o suplementach na chudnięcie. A ja chcę pogadać o lekach. Znacie jakieś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Czw 25 Lip 2019, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, znam kilka. Nazywają się zdrowa dieta i ruch. Można poszukać u dietetyka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MałaMi99
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lip 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie nie jest wcale takie proste jak niektórym może się wydawać. Można ćwiczyć, zdrowo jeść, ale co z tego skoro nie widać żadnych efektów. Wtedy warto wypróbować tabletki Bioveliss Tabs, które nie tylko pozwolą zredukować masę ciała, ale także utrzymać ją na odpowiednim poziomie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj https://slim-express.pl/bioveliss-tabs-opinie-dzialanie-sklad-silnie-odtruwa-organizm-detronizujac-nadwage/ . Spróbuj, a sam się przekonasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy uważacie czy takie leki są aby na pewno bezpieczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Pią 29 Lis 2019, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma cudów, bez diety i ruchu ale można spróbować naturalnych wspomagaczy chudnięcia np. błonnika https://www.doz.pl/apteka/p126837-Plan_By_DOZ_Babka_Plesznik_i_Jajowata_200_g zmniejsza apetyt, poprawia pracę jelit, ja się czuję dużo lżej jak go regularnie przyjmuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pią 20 Gru 2019, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie ufam zadnym takim lekom na odchudzanie. To nigdy nie jest skuteczne a jesli jest to to bardzo niebezpieczne. Ja mam woje metody -skuteczne i bezpieczne uśmiech Wedlug mnie swietnym rozwiazaniem sa takie diety sokowe. Np ta firma Nuja https://www.nuja.pl ma swietne patenty na pyszne diety - są pyszne a takze dostarczaja odpowiednia ilosc mineralow i witamin - dzieki temu szybo schudniemy ale zdrowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haven.ward
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Mar 2020, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że takie środki nie działają dość dobrze i zdrowo. Aspartam to intensywna substancja słodząca. Dzięki temu, że jest prawie 200 razy słodszy od sacharozy (tradycyjnego cukru spożywczego) może być stosowany w małych dawkach do słodzenia produktów i nie dostarcza kalorii.
_________________
Aspartam - co należy wiedzieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, ze rozsadniej jest zdac sie na specjalistow ktorzy dopasuja Ci odpowiedni plan zywieniowy ktory bedzie zdrowy i dobrze zbilansowany niz probowac z jakas chemia. Sprawdz sobie https://medicoverdieta.pl/ - ja korzystam z ich uslug i jestem bardzo zadowolona bo nie tylko wsparcie dietetykow ale rowniez lekarzy i trenerow uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heaney.evelyn
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 17 Sty 2023, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zgubić kilka kilogramów do swojego ślubu. Zostało mi do niego jeszcze kilka miesięcy. Szukając w internecie tego, co mogłoby mi pomóc, natrafiłam na taką ofertę spalacza tłuszczu - https://redin.com.pl/. Zawiera on w składzie ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego, który wspomaga metabolizm tłuszczu. Poza tym ma również w składzie wit. B6, wit. B12, ryboflawinę, tiaminę, wit. C, biotynę, kwas pantotenowy i niacynę - wszystko to pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny. Słyszeliście kiedyś już o tym specyfiku? Myślicie, że pomoże mi on w odchudzaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otremblay
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 23 Sty 2023, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja od jakiegoś czasu też staram się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Z tego powodu całkowicie odmieniłam swój styl życia. Zaczęłam chodzić na siłownię, zdrowo się odżywiam i zainwestowałam w spalacze tłuszczu. Zamówiłam je przez internet z tej strony https://www.bodypak.pl/pl/31-spalacze-tluszczu ponieważ poleciła mi ją koleżanka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group