Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkomat

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tyraska
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto 14 Maj 2019, 16:05    Temat postu: alkomat Odpowiedz z cytatem

WItam. Chcę sobie kupić jakiś alkomat dobrej jakości. kolega polecił mi mega dobry sklep https://www.promil-lab.pl/ znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nyrey
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 31

PostWysłany: Pią 19 Lip 2019, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam tutaj --> alkomaty warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2019, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwierdziłam, że w tym roku pod choinkę i mojemu chłopakowi i bratu kupuję alkomaty Warszawa. Przydadzą im się ;p pytanie tylko, czy wiecie gdzie można kupić porządne alkomaty Warszawa? Najlepiej z długą gwarancją Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pracy mamy elektrochemicznego alkohita, bardzo dobrze działa, dużo osób z niego korzysta, już ma kilka kalibracji za sobą i wszystko ok, poręczny, niewielki, łatwo zabrać ze sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marc0070
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2022
Posty: 17

PostWysłany: Wto 6 Gru 2022, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie znasz się na alkomatach, a szukasz takiego sprzętu, polecam sprawdzić https://neomaniak.pl/ Sama kupowałam tam swój alkomat. Doradzili mi dokładnie, jaki alkomat wybrać. O dziwo, nie był to najdroższy alkomat z ich oferty! Dodatkowo jeszcze, dostałam rok darmowej kalibracji! Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Sob 24 Gru 2022, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100% co do tego, że w tak ważnych kwestiach nie powinniście mieć żadnych odstępstw od najwyższych standardów. Właśnie dlatego zawsze trzeba stawiać na sprawdzone rozwiązania. Na stronie https://alko-maty.pl/ czytałem więcej o różnych alkomatach. Co sądzicie o tego typu możliwościach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group