Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala weselna w okolicach Nowego Sącza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata1620
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 16

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 13:33    Temat postu: Sala weselna w okolicach Nowego Sącza Odpowiedz z cytatem

Hej!

Czy są tu osoby z okolic Nowego Sącza? Jakie sale poleciłybyście w tych okolicach?
_________________
Brideguide
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Malfi
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 5
Skąd: Chełmno

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety niezbyt się na tym znam... Nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...
_________________
Nie wiesz, że ludzie nie posiadają sekretów? To one posiadają ich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zachwyciła ostatnio sala w hotelu Pod Zielonym Dębem - w ogóle wyjątkowe miejsce. To W Bohuminie, przy granicy polsko czeskiej. Pierwszy raz tam byłam ale jestem pod ogromnym wrażeniem, piękne miejsce, a jaka organizacja! ogromne doświadczenie mają i to widać na każdym etapie imprezy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filali
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 18 Mar 2019, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wtam vfi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalolka
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sob 4 Maj 2019, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz więcej osób robi wesela poza miejscem zamieszkania no i w sumie się nie dziwię. My też jedziemy kawałek do naszej sali - http://www.wulpink.pl/ ale moim zdaniem warto, to jedyny taki dzień w życiu. Warto żeby wybrać wyjatkowe miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Sob 15 Cze 2019, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat jestem z innego miejsca w Polsce i nie bardzo mogę pomóc w tym wyborze sali. U mnie sam wesele było organizowane przez https://nostresswedding.pl/ gdyż zależało nam przede wszystkim na tym, aby wszystko było perfekcyjnie zaplanowane. Zresztą sam czas przed ślubem jest na tyle stresujący, że ja nie miałabym do tego głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Czw 11 Lip 2019, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o tą okolicę- zdecydowanie dom weselny Amarlis. Na miejscu jest pięknie urządzona sala, mamy dostęp do miejsc noclegowych, a niepełnosprawni weselnicy nie będą się tam czuli w żaden sposób ograniczeni. Poza tym obiekt na mnie zrobić bardzo pozytywne wrażenie, zresztą zobaczcie same:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw 18 Lip 2019, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nie ma już tak, że trzeba koniecznie na miejscu zamieszkania czy urodzenia robić wesele. Teraz koleżanka robiła w Bielsku w sali Wróblówka - Bardzo dobre jedzenie. świetna i kompetentna obsługa.W ogóle dużo plusów takich jak łatwy dojazd, parking, super lokalizacja, to wszystko naprawdę sprawiło że całe wesele mega udane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group