Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jechać do Chorwacji?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 24 Maj 2019, 9:55    Temat postu: Jechać do Chorwacji? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że to dobra miejscówka na wakacje?
Zastanawiam się czy warto się tam wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pią 24 Maj 2019, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie?
Wydaje mi się, że to fajne miejsce na urlop.
I jest tam co robić uśmiech
Tutaj https://www.kubryk.pl/akwen/chorwacja poczytaj sobie chociażby coś więcej o tym, jak odbywa się czarter jachtów w Chorwacji.
Nie każdy wie, że są tam takie możliwości, a to zawsze sposób na urozmaicenie sobie wyjazdu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Sob 1 Cze 2019, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna lokalizacja na urlop. Przed wyjazdem pomyśl też o ubezpieczeniu podróży, koszty ewentualnego leczenia są zbyt wysokie na kieszeń zwykłego wczasowicza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alikoo
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chorwacja piękna, polecam. Jest morze i góry, świetne widoczki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoTostao
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 27

PostWysłany: Wto 20 Sie 2019, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, uważam, że takie loty są po prostu niebezpieczne latać! Inna sprawa https://tickets.pl/avia/direction/warsaw/new-york - tam można wziąć bilety na wszystkie kierunki. Myślę, że tak będzie najkorzystniejsza i jesteś zadowolony z tej opcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ihowell
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Krynica Zdrój

PostWysłany: Wto 1 Paź 2019, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dokładnie w jakie miejsce Chorwacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Czw 29 Wrz 2022, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka za granicę super sprawa, ja sama też się wybieram do Chorwacji akurat w tym roku, ale tylko na kilka dni. W Polsce ostatnio pogoda nie dopisuję a chciałam się już trochę opalić żeby tam nie spalić na tym mocnym słońcu i znalazłam ciekawy produkt Melanotan, który wydobył mi opaleniznę bez wychodzenia na słońce. Produkt jest naprawdę ciekawy, nie spodziewałam się, że tak fajnie działa. www.melanotan.biz na stronie można sobie o nim więcej poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zavylon
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 35

PostWysłany: Pon 23 Sty 2023, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie? Oczywiście najlepiej nie myśleć o zakładach sportowych jako o źródle dochodu, bo jeśli dopiero zaczynasz obstawiać, to może nie jest to szczególnie lukratywne, ale za to bardzo ekscytujące. Postawiłem na ggbet home i teraz dla mnie zakłady sportowe to świetny sposób na zwiększenie zainteresowania meczem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Romek44
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2023
Posty: 290

PostWysłany: Pią 3 Lut 2023, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na czym realnie Wam zależy? Moim zdaniem zawsze warto stawiać na takie miejsca, w których faktycznie będziecie czuli się najlepiej. Ja widziałem na stronie https://www.webcamera.pl/artykuly/obozy-mlodziezowe-za-granica-podpowiadamy-o-czym-warto-pamietac-przed-wyjazdem więcej informacji o obozach młodzieżowych. Co myślicie o takich wyjazdach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group