Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tradycyjny tort czy babeczki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kk001
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Sro 14 Lis 2018, 19:24    Temat postu: Tradycyjny tort czy babeczki? Odpowiedz z cytatem

Od dawna się zastanawiam nad tymi dwoma opcjami: Wybrać tradycyjne torty z masy cukrowej czy iść w nowoczesne rozwiązania i postawić na muffinki? Fakt wyglądają obłędnie ale nie wiem czy na wesele są odpowiednie. Jednak tort to tort, symbolika i tradycja. Kochanie jakie macie zdanie na ten temat ? Ja w tym momencie mam kompletny mętlik Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 22

PostWysłany: Czw 15 Lis 2018, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem babeczki to świetny pomysł, bo często goście na weselu nie chcą jeść tortu - pewnie ten duży kawałek to juz az nadto Very Happy Małe babeczki ustawione w piramidzie na piętrowej paterze wygladają bardzo ładnie. Podobają mi się takie ozdobione perełkami, kwiatami itd...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wirginia
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 4
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw 21 Mar 2019, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jestem tradycjonalistką i uważam, że tort powinien być uśmiech babeczki swoją drogą gdzieś z boku na stole uśmiech
_________________
Ludzie są dokładnie tak szczęśliwi, jak myślą, że są. Abraham Lincoln
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie tort, a do tego figurki na torcie uśmiech Świetne propozycje jeśli chodzi o takie figurki znajdziecie na stronie https://sklep.polmarkus.com.pl/figurki-na-tort. Szczerze to nie wyobrażam sobie wesela bez takiego elementu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ryhoo
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może połączenie tortu i babeczek? To jasne, że bez tortu pojawia się problem - jak zadośćuczynić tradycji krojenia tortu weselnego przez Parę Młodą. Niedawno realizowaliśmy taki oto tort z babeczek, na szczycie którego umieszczony jest niewielki torcik, który Para Młoda może zgodnie z tradycją pokroić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 29 Mar 2019, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to firma http://www.art.sarzynski.com.pl/ wykonuje przepiękne torty na różne okazje, w tym także torty weselne. Sprawdźcie sobie ich galerię - na pewno zachwycą was ich prace. Co do smaku, to musicie uwierzyć mi na słowo, że ich wypieki są przepyszne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pią 3 Maj 2019, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie zdecydowanie tradycyjny torcik jest najlepszy. Można zamówić przepyszne na Torty Jak Marzenie z dostawą na terenie miast Śląska za 30 zł, bądź odebrać osobiście w Rudzie Śląskiej (tam powstają te pyszności). Wykonują torty na przeróżne okazje, nie tylko weselne, można wybrać z gotowych bądź dać własny projekt. Jakbyście zamawiali to genialnie się prezentują i smakują jeszcze ciasta bankietowe. Można też u nich zamawiać specjalne stoły całe ze słodkościami, teraz must have na weselach przecież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ola9
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babeczki to może jako taki dodatek uśmiech Nie wyobrażam sobie, żeby na weselu nie było wielkiego tortu - takiego wiecie, robiącego wrażenie. Warto wcześniej poszukać inspiracji na internecie, ale zamówić to u kogoś sprawdzonego. W salach weselnych czasem oferują taką możliwość, ale tego nie polecam. Fajne torty widziałam na e-torty Aż od samego patrzenia mam na nie ochotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas glowa atrakcja to byl jednak tort ! Zamawialismy w http://piekarniaskalski.pl/torty/ i takie cudo nam stworzyli ze az szkoda bylo kroic Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eckierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pon 5 Sie 2019, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamia23 napisał:
Jak dla mnie zdecydowanie tradycyjny torcik jest najlepszy.


Tradycja górą...tortu nie mogą zastąpić muffinki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group