Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabiegi estetyczne są drogie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 5 Lip 2019, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zabiegi medycyny estetycznej nie należą do najtańszych. Z ich pomocą można jednak pozbyć się wielu kompleksów, a chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że warto z nimi walczyć). Chcąc natomiast poddać się bardziej zaawansowanym zabiegom bądź operacjom plastycznym, warto byłoby skorzystać z usług profesjonalistów. Na rynku nie brakuje profesjonalnych klinik chirurgii plastycznej. Ta: http://klinikagrzesiak.pl/ jest jedną z nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krisiti90
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto 9 Lip 2019, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medycyna estetyczna potrafi pomóc na wiele problemów, waszych kompleksów związanych z wyglądem. Zainteresujcie się tu może ofertą od firmy https://evospa.pl W tym miejscu będziecie mogli znaleźć bardzo duży wybór zabiegów estetycznych, propozycji na ujędrnienie, odmłodzenie twarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dudusieczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 17 Lip 2019, 9:51    Temat postu: botoks Odpowiedz z cytatem

Cześć, Cierpię na potliwość stóp i dłoni.
Botoks niestety daje uwolnienie na chwilę. Wstrzykiwałam sobie w gabinecie botoks pod skórę dłoni kilka razy. Ból niemiłosierny, do tego koszt 1800 zł za każdy (wykrzyknik!) zabieg, który za pierwszym razem działał mi 7 msc, drugim już tylko 4 więc boję się kolejnego zabiegu. Znalazłam fajny artykuł o nim. Trochę w tym prawdy chyba jest: https://nadpotliwoscdloni.pl/jak-bolesny-jest-zabieg-leczenia-nadpotliwosci-cala-prawda-o-botoksie/ Piszą tam, że z każdym kolejnym razem działa coraz mniej skutecznie... smutny(

Szykuję się do wesela siostry. Boję się wesela tego co tam będzie, tańca z gośćmi - wiadomo, trzeba używać rąk, a te wiecznie spocone.
Chyba poszukam innej metody. Na botoks już nie pójdę. To na bank. Szkoda kasy i mojego bólu.

Jak Wy sobie z tym radzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
beata0101
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 21

PostWysłany: Sro 7 Sie 2019, 13:27    Temat postu: Re: Zabiegi estetyczne są drogie? Odpowiedz z cytatem

welonowa89 napisał:
Myślicie, że zabiegi medycyny estetycznej są dość drogie?
Tak się zastanawiam jak to jest w praktyce i czy warto na niektóre z nich jednak się szarpnąć.

Zależy co chcesz robić. Ceny są tak zróżnicowane, że nie da się podać konkretów. Wszystko zależy od lekarza, który te zabiegi robi, od konkurencji w regionie, o co robisz i czym robisz... temat rzeka. Mogę jedynie podać link co cennika mojej lekarki, do której chodzę dermestetic.pl/cennik-zabiegow-estetycznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolor76
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, ceny są bardzo zróżnicowane, np. zabieg z xela rederm może kosztować między 300 a 600, a sam preparat mesofiller waha się od 300 do 500, także trzeba uważać
_________________
sklep akwarystyczny online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata0101
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 21

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 9:28    Temat postu: Re: Zabiegi estetyczne są drogie? Odpowiedz z cytatem

welonowa89 napisał:
Myślicie, że zabiegi medycyny estetycznej są dość drogie?
Tak się zastanawiam jak to jest w praktyce i czy warto na niektóre z nich jednak się szarpnąć.

Zabiegi wcale nie są takie drogie, jakby się wydawało. Policz sobie ile wydasz w pół roku na dobry krem na zmarszczki, a zobacz cenę zabiegu botoksu (link), jak dobrze zrobiony to trzyma tyle samo. Botoks wychodzi taniej. Podobnie z wypełniaczem, dobry trzyma aż do 12 miesięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale nie są drogie. Tylko same maszyny mogą trochę kosztować, a tak to usługi jak na dzisiejsze czasy są bardzo tanie. Tutaj https://mimari.com.pl znajdziecie cennik różnych maszyn kosmetycznych i estetycznych. Może komuś się przydadzą takie dobre urządzenia kosmetyczne do salonu. Jak najbardziej warte polecenia to jest.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Nie 1 Wrz 2019, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca zabiegi medycyny estetycznej są drogie. Wydaje mi się, że jeśli komuś zależy na pozbyciu się kompleksu to warto odłożyć sobie daną kwotęi sobie pomóc. Właśnie tak jak ja zrobiłam. Zawsze miałam problem z nosem, dlatego postanowiłam podjąć się korekty nosa w klinice http://klinikagrzesiak.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judd.willms
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Wrz 2019, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są kosztowne, ale według mnie warte swojej ceny o ile trafisz w ręce dobrych fachowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natasza85
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 30

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy chyba jaki zabieg wybierzemy i w jakiej klinice. Jeśli ktoś z Was chce wykonać zabieg estetyczny dotyczący stomatologii to bardzo polecam https://maesticdental.pl/. Klinika w 100% sprawdzona, nowoczesna o nowatorskim wnętrzu. Pracują tam sami specjaliści znający się na rzeczy, panuje tam miła i przyjazna atmosfera. Ceny względnie też są przystępne więc jeśli któraś z Was ma komplekst dotyczący zębów,zajrzyjcie i korzystajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group