Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

adwokat sprawy rodzinne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TastelessPolo
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 11 Sty 2019, 8:32    Temat postu: adwokat sprawy rodzinne Odpowiedz z cytatem

Cześc, jak oceniacie usługi adwokata do spraw rodzinnych? znalazłem coś takiego http://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinne/ i nie wiem co myśleć :/

Ostatnio zmieniony przez TastelessPolo dnia Wto 22 Sty 2019, 11:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaKowal
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 17 Sty 2019, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy z jakiego miasta potrzebujesz? No i w jakiej sprawie konkretnie?
_________________
Pomoc prawna Wołomin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob 8 Cze 2019, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko miałam styczność z kancelarią pani adwokat Kaliszewskiej: http://kaliszewska.pl/rozwod-sprawy-rodzinne.html ale ona jest z Poznania. No właśnie, tak jak mój poprzednik napisał, nie wiemy skąd potrzebujesz pomocy. :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eloe
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 65

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystałam z porad adwokat myślenice i znalazłam tam pomoc. tutaj można zajrzeć http://kancelarialis.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli liczycie na dobrą porada prawna Trójmiasto, to polecam panią adwokat Gdańsk, panią Chmielewską. Fachowa, konkretna, kompleksowa pomoc z problemami natury prawnej. Zdecydowanie mogę polecić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2019, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Tczewie chyba jednym z najbardziej doświadczonych jest mec. Cejrowski, zerknij sobie na cejrowski.pl, poszukaj opinii - mega skuteczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malina1
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Paź 2017
Posty: 56

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o tej kancelarii, sama miałam się z nimi kontaktować w sprawie rozwodu, ale na szczęście dogadaliśmy się z mężem i póki co jest ok. Znajoma polecała, bardzo chwaliła bo sporo z mec. Cejrowskim wywalczyła od męża, już ex.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klarysynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 89

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2020, 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprawy rodzinne to godną polecenia adwokatką jest pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Prowadziła sprawę rozwodową mojej przyjaciółki, dość trudną i nie przyjemną, gdzie ja sama występowałam jako świadek. Pani mecenas ma dużą wiedzę i doświadczenie i dość szybko poradziła sobie ze wszystkimi problemami jakie wymyślał, były już mąż koleżanki. Jest ona profesjonalistką w każdym calu, w dodatku ma świetne podejście do klienta, szczególnie takiego który faktycznie potrzebuje wsparcia,w trakcie rozwodu. Jak najbardziej polecam jej usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Pon 19 Paź 2020, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich sprawach jak najbardziej możecie się zgłosić do kancelarii adwokackiej w Szczecinie. Możecie tam liczyć na pomoc profesjonalnych adwokatów z wiedzą i doświadczeniem. Można na nich polegać w 100%. Ja się absolutnie nie zawiodłam, wręcz przeciwnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group